Czarownica – Camilla Läckberg

Czarownica - sprawdź na TaniaKsiazka.plCzarownica to gorąca zapowiedź, której autorką jest Camilla Läckberg. Pisarka skradła serca Czytelników na całym świecie, a na najnowszą powieść czekają miliony odbiorców. Nic dziwnego, autorka wciąż jest w szczytowej formie. Udowadnia to raz za razem, a jej popularność rośnie z każdą wydaną powieścią. Jeśli więc jesteście miłośnikami kryminałów, a do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości! Dodamy jeszcze, że książka pt. Czarownica na polskim rynku pojawi się 9 listopada 2017 roku.

Czarownica i inne dobre wieści

Oprócz najnowszej książki, którą już niebawem będziecie mogli nabyć, mamy jeszcze jedną, świetną wiadomość. Jak zapowiada polski wydawca autorki, Camilla Läckberg najprawdopodobniej pojawi się na Krakowskich Targach Książki. Bez wątpienia fani pisarki nie mają powodów do narzekań.

O czym zaś opowiada sama powieść? Kiedy z gospodarstwa obok Fjällbacki znika czteroletnia Linnei, wszyscy zaczynają wspominać tragiczne wydarzenie sprzed trzydziestu lat. Wtedy również zaginęła mała dziewczynka, a jej los okazał się tragiczny. Ciało zaginionej odnaleziono już wkrótce w pobliskim jeziorku ukrytym w lesie. Wówczas do morderstwa przyznały się dwie trzynastolatki, po czym odwołały swoje słowa. Mimo to sąd uznał je winne śmierci zaginionej. Jednak jako nieletnie nie trafiły do więzienia. Jedna z domniemanych sprawczyń żyła później spokojnie w Fjällbace. Druga wróciła tam po latach. Okazało się, że jest słynną, hollywoodzką gwiazdą i w tym miejscu mają być kręcone zdjęcia do filmu o aktorce Ingrid Bergman. Ta bowiem często spędzała wakacje w tej okolicy.

Patrik Hedström wraz z kolegami z komisariatu w Tanumshede próbują odnaleźć związek między tymi dwiema sprawami. Choć żaden ze śledczych nie jest przekonany, co do trafności tych poszukiwań. Jak się okazuje, z pomocą przychodzi im Erika Falck, która pracuje właśnie nad książką o zbrodni sprzed lat. Czy wspólnie uda się im ustalić prawdę i odnaleźć sprawcę?

Najnowsza książka Camilli Läckberg pt. Czarownica pojawi się w sprzedaży 9 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także