Cud grudniowej nocy – Magdalena Majcher

Cud grudniowej nocy to już kolejna pozycja, która świetnie wpisuje się w bożonarodzeniowy klimat. W dzisiejszych czasach, z powodu koronawirusa trudniej nam, niż zawsze, wyobrazić sobie magiczną atmosferę świąt. Tym bardziej warto więc sięgać po świąteczne opowieści, które pomogą nam wczuć się w ten niezwykły klimat. Dziś prezentujemy wam książkę Magdaleny Majcher, która wleje w wasze serca odrobinę ciepła i pomoże przetrwać te chłodne, deszczowe dni. Książka jest już dostępna w sprzedaży, dlatego nie zwlekajcie ani chwili i koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej pozycji! Dodamy jeszcze, że szczególną uwagę na nią powinny zwrócić wszystkie miłośniczki literatury obyczajowej.

Cud grudniowej nocy - kup na TaniaKsiazka.pl

Cud grudniowej nocy – kilka słów o książce

Tym razem na czytelniczki czeka opowieść o pięciu kobietach i aż dwóch pokoleniach. Co je połączy? Jedna noc, która w ich życiu może zmienić całkowicie wszystko!

Magdalena od dawna już nienawidzi świąt. W związku z tym zawsze w tym okresie intensywnie pracuje, by zagłuszyć myśli i uciec przed bolesnymi wspomnieniami. Teresa marzy, by choć przez chwilę przestać martwić się wszystkimi dookoła i zająć się sobą. Tymczasem Kamila musi poradzić sobie z nową rolą. Jest już nie tylko partnerką, ale niedługo stanie się też matką. Natomiast Kinga prowadzi życie, które idealnie wygląda jedynie na Instagramie. A Marii po głowie chodzi tylko jedno marzenie – chciałby znów zgromadzić całą rodzinę przy wigilijnym stole. Czy jej się to uda? A może i w te święta ktoś znajdzie wymówkę, by się nie pojawić? W końcu każda z bohaterek ma mnóstwo własnych problemów, trosk i zadań do wykonania.

Jednak ta jedna, grudniowa noc, jest wyjątkowym czasem w roku. Czasem spełnionych życzeń, magii i ciepła. Być może właśnie przyszedł moment na bożonarodzeniowy cud?

Przypominamy, że książka pt. Cud grudniowej nocy Magdaleny Majcher jest już dostępna w sprzedaży. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i powieści, skierowanych do kobiet. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję, gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także