Córka doskonała – Amanda Prowse

Córka doskonała to gorąca zapowiedź, która swoją premierę na polskim rynku będzie miała już 10 marca 2017 roku. Czego mogą spodziewać się czytelniczki? Autentyczności chwytającej za serce oraz niezwykłej subtelności i pisarskiego wyczucia. Jeśli poszukujecie lektury na deszczowe i chłodne dni, to trafiłyście idealnie. Bo ta książka rozgrzeje wasze serca i poruszy was do głębi.

Czy Córka doskonała naprawdę istnieje?

Wyobraźcie sobie czułą żonę, oddaną matkę i opiekuńczą córkę. A teraz ktoś mówi wam, że ma tego już po dziurki w nosie. Czy to w ogóle możliwe?

Główna bohaterka to matka nastoletnich dzieci, które momentami potrafią być wyjątkowo nieznośne. Jej mąż bez wątpienia potrzebuje porządnego kopniaka motywacji i to średnio raz w tygodniu. Ponadto, na głowie kobiety spoczywa również opieka nad chorą na Alzheimera matką. Ten nawał obowiązków nie poprawia jej humoru, ani nie sprawia, że czuje się zadowolona z życia. Oczywiście to nie tak, że Jackie nie kocha swojej rodziny. Bo kocha i to mocno. Ale czy wyrzeczenie to jej drugie imię? Trzeba przyznać, że przecież robi wszystko, by jej dom stał się prawdziwą ostoją spokoju, bezpieczeństwa i miłości. Przy tym wszystkim niejednokrotnie poświęca swoje marzenia i ambicje. Nic więc dziwnego, że urokliwa, jednak ciasna posiadłość nad morzem staje się już niewystarczającą przestrzenią.

Jackie ma jedno wielkie marzenie. Aby jej dzieci nie zmarnowały swojej przyszłości, tak jak niegdyś zrobiła to ona. I kiedy jej najstarsza córka, Martha, dostaje się na studia i spełnia marzenia, kobieta zaczyna wierzyć, że jej poświęcenie nie poszło na marne.

Przekonajcie się same, co dzieje się w życiu kobiety – matki, której jedyną ambicją jest fakt, aby jej dziecko nie skończyło jak ona.

Książkę Córka doskonała znajdziecie tutaj. Przypominamy, że w sprzedaży pojawi się 10 marca bieżącego roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także