Colleen Hoover chce napisać kolejną książkę

Collen Hoover chce napisać kolejną książkę!

Collen HooverTa wiadomość zelektryzuje miliony fanek romansów New Adult na świecie! Colleen Hoover poinformowała na swojej facebookowej stronie, że chce napisać nową książkę! Jej bohaterem miałby być chłopak o imieniu Oxford. Bohater zdecydowanie odbiegałby od klasycznych męskich postaci, które ściskają serca fanek powieści pisarki, ponieważ no cóż… sprawdźcie sami. 🙂

Oxford to chłopak orkiestra. Nie dość, że jest pilotem, to jeszcze pisze rzewną poezję, to jeszcze gra w bardzo popularnej grupie rockowej. To “jeszcze” się nie kończy, ponieważ nasz Oxford udziela się w schronisku, pisze książki i… no cóż, z zawodu to jest lekarzem.

Jakby tego było mało, pojechał kiedyś na obóz, na którym miał się nauczyć jak być wymarzonym chłopakiem dla swojej dziewczyny i całej kolejki innych dziewcząt. A więc nauczył się tam np. tego, jak przeczesywać włosy, żeby dziewczyny mdlały i jednocześnie podczas tej czynności nie zniszczyć sobie fryzury. Poza tym dowiedział się też, jak oprzeć dziewczynę o ścianę i jednocześnie z nią “porozmawiać”, a w tym czasie mieć wolne ręce.

Colleen Hoover i jej niecodzienny bohater

Na tym niecodziennym obozie Oxford dowie się także, jak mówić “dziecinko” i “kochanie”, w odpowiednich momentach, nie wywołując u dziewczyny mdłości. Należy też dodać, że Oxford nie robi takich brzydkich rzeczy jak bekanie czy “psucie powietrza”, ponieważ cierpi na pewne dolegliwości medyczne. Oczywiście Oxford to przystojniak pierwszej wody, na którego widok wszystkie panny mdleją. Co prawda nasz bohater ma już dziewczynę, więc nie musi szczególnie się wysilać. Jego miłość życia śpi na kanapie w czasie, kiedy Oxford opisuje w swoich powieściach przypadki ze swojego bujnego życia.

Colleen Hoover napisała także, że cała seria ukaże się bardzo szybko, a każda książka będzie do kupienia za 5$. Wszystkich części w cyklu będzie 100 i każda pojedyncza będzie się kończyła w taki sposób, aby czytelnicy byli zmuszeni do nabycia kolejnych. W tych 100 odsłonach historii Oxforda, chłopak niestety umrze, Colleen jeszcze nie zdecydowała w jaki sposób. Nie ma się jednak co martwić, bo autorka przywróci go do życia, ale trzeba zaznaczyć: wydarzy się to dopiero w kontynuacji serii, która – o i tu zaskoczenie – będzie miała kolejnych 1oo części.

Oczywiście można ciągnąć to dalej, do czego bardzo chętnie przyłączyły się fanki w niemal 180 komentarzach pod postem, wspólnie zresztą z Colleen. 🙂 Ah, zapomniałam dodać, że książka nosi tytuł Romantic Inception, w wolnym tłumaczeniu Romantyczne początki.

Tak z pewnością już wiecie, że to wielki żart Colleen, która udowodniła tym samym, że ma ogromny dystans do siebie i wysoki poziom autoironii. 🙂 Ponadto, jest niezwykle aktywna w budowaniu kumpelskiej relacji ze swoimi fanami. Brawo Colleen! Oczywiście czekamy na kolejną, „normalną” książkę autorki. Najbliższa będzie miała premierę już w listopadzie. November 9 coming soon!!! 🙂

Przeczytaj także