Cisza białego miasta – sensacyjny kryminał już jest!

Cisza białego miasta- kup na TaniaKsiazka.plCisza białego miasta to książka, która jest już dostępna w sprzedaży także na polskim rynku. Tytuł ten przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi literatury kryminalnej i sensacyjnej, z elementami thrillera. Powieść cieszy się obecnie sporym zainteresowaniem na całym świecie. Również w Polsce zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej historii, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta książka!

Cisza białego miasta – pierwsza część niezwykłej trylogii

Warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka to dopiero początek niezwykle fascynującej historii. Cisza białego miasta to pierwsza część serii pt. Białe miasto. Czytelnicy znajdą w niej pełno mrocznych rodzinnych tajemnic, baskijską kulturę oraz tradycje.

W hiszpańskiej Vitorii dochodzi do podwójnego morderstwa. Wieść o tym wstrząsa mieszkańcami. Informacja ta szokuje, tym bardziej że zabójstwo jest łudząco podobne do brutalnych seryjnych zbrodni sprzed dwudziestu lat. To jednak nie koniec szokujących wiadomości. W tym samym czasie, na swoją pierwszą przepustkę z więzienia, ma wyjść Tasio Ortiz de Zárate. Mężczyzna skazany za zbrodnie sprzed lat. Nic więc dziwnego, iż wracają stare obawy i strach. Ludzi zaczyna ogarniać przerażenie. Kolejnym zabójstwom stara się zapobiec Unai López de Ayala, „Kraken”. Śledczy, który specjalizuje się w profilowaniu kryminalnym. Jednak metody jego pracy nie podobają się Albie, podkomisarz, z którą utrzymuje dwuznaczne relacje. Rozpoczyna się wyczerpujący wyścig z czasem. Za każdym rogiem czai się ogromne niebezpieczeństwo, a kolejne dni przynoszą zaskakujące zwroty w śledztwie.

Seryjny morderca, dbający o każdy szczegół makabrycznych zbrodni i profiler, który potrafi dotrzeć do najmroczniejszych zakamarków ludzkiego umysłu. Który z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?

Książkę pt. Cisza białego miasta znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej historii coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie ta powieść, iż cieszy się tak ogromną popularnością.

Przeczytaj także