Cicha noc – Małgorzata Rogala

Cicha noc - kup na TaniaKsiazka.plCicha noc to najnowsza książka polskiej pisarki Małgorzaty Rogali. W związku z tym powody do zadowolenia ma każdy miłośnik jej twórczości. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka to już 7 tom serii o Agacie Górskiej i Sławku Tomczyku. Jeśli zatem ten kryminalny cykl przypadł wam do gustu, koniecznie sprawdźcie Cichą noc. Powieść jest już dostępna w sprzedaży i zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów gatunku. Historie pisane przez Rogalę szybko zyskały uznanie wśród odbiorców. Autorka sama przyznaje, że pomysły na nowe historie podpowiada jej szara rzeczywistość. Motywy na dobrą książkę potrafi znaleźć zarówno w artykułach z gazet, jak i podczas własnych obserwacji świata. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co przygotowała tym razem!

Cicha noc – kilka słów o fabule

Reżysera reality show Nowe życie  zamordowano na przyjęciu, podczas którego świętowano ogromny sukces produkcji. Tym samym wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest któryś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy zostaje przydzielona Agata Górska. Kobieta, mimo problemów ze zdrowiem, robi wszystko, by spełnić oczekiwania przełożonego. A plan jest taki, by sprawca został ujęty jeszcze przed świętami.

W tym samym czasie Sławek Tomczyk wyjeżdża na szkolenie do Budapesztu. Plany krzyżuje mu jednak mrożąca krew w żyłach informacja. Jego siostra została porwana. W związku z tym mężczyzna błyskawicznie wraca do Polski. Tym samym rozpoczyna się także wyścig z czasem. Czy to możliwe, żeby zniknięcie Kingi i sprawa, nad którą pracuje Agata, były ze sobą powiązane? Wiele na to wskazuje, jednak tutaj nic nie jest oczywiste i jasne. Czy Agata Górska rozwikła tę zagadkę jeszcze przed świętami? Co stanie się z siostrą Tomczyka?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Cicha noc Małgorzaty Rogali jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe książki z serii o Agacie Górskiej i Sławku Tomczyku. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, to idealna okazja, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Sprawdźcie to i przekonajcie się sami!

Przeczytaj także