Chechło – nowa książka Pauliny Świst

Chechło – nowa książka Pauliny Świst już niedługo – bo w połowie czerwca – pojawi się w sprzedaży. Jesteście fanami pisarstwa kryjącej się pod pseudonimem autorki? Jeśli tak, to nie możecie przegapić tej premiery.

Chechło - nowa książka Pauliny Świst

Chechło – nowa książka Pauliny Świst

Miłość bywa ślepa, tak jak sprawiedliwość.

Nie da się tego powiedzieć o zemście.

Takie motto widnieje na okładce Chechła Pauliny Świst. Brzmi dosyć tajemniczo, prawda? Jaką historię pisarka przygotowała dla swoich czytelników tym razem?

W okolicach jeziora Chechło panuje iście sielska, beztroska atmosfera: plaże kuszą ciepłym piaskiem, trawy i trzcinowiska szeleszczą uspokajająco. Niestety to urokliwe miejsce oprócz odpoczywających przyciąga także typów spod ciemniej gwiazdy, którzy prowadzą tu swoje szemrane interesy, z dala od miasta. Do tych typów zalicza się na przykład Luca.

Nad Chechłem pojawiają się także Marcin i Paulina. Oni akurat nie znaleźli się tam ani z własnej woli, ani w żadnym razie nie jest im dane cieszyć się przyjemnymi  okolicznościami. Oboje wpadli w poważne kłopoty i są akurat mocno pochłonięci ratowaniem własnych głów.

Czy uda im się wyjść cało z opresji? Tego czytelnicy będą mieli okazję dowiedzieć się już niedługo. Premiera najnowszej książki Pauliny Świst jest bowiem zaplanowana na 16 czerwca 2021 roku. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Akurat, które jest marką wydawniczą oficyny Muza SA.

W przedsprzedaży Chechło możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Kryminały od Pauliny Świst

Paulina Świst to autorka znana czytelnikom przede wszystkim z kryminałów. Prowadzi własną kancelarię adwokacką we Wrocławiu, do jej specjalizacji należy prawo karne. Książki pisze i wydaje pod pseudonimem.

Chechło to już druga książka Pauliny Świst, której akcja toczy się w pobliżu jeziora. Poprzednia powieść, czyli wydane w zeszłym roku Paprocany, rozgrywała się w popularnym na Śląsku miejscu wypoczynkowym.

Paulina Świst znana jest także z dwóch serii kryminalnych o tytułach Karuzela oraz Prokurator.

Zobacz także:

Przeczytaj także