Chata – okładka filmowa!

Chata powieść, której autorem jest William P. Young już od 1 marca 2017 roku dostępna będzie w wersji z okładką filmową. Bo jak zapewne większość z was już wie, książka zostanie zekranizowana. To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich fanów. Ci zaś, którzy kolekcjonują wydania z takimi okładkami również nie mają powodów do narzekań. Co więcej, historia stworzona przez Younga warta jest uwagi ze względu na walory czysto literackie. Czytelnicy mogą liczyć na sporą dawkę zaskakujących, mrocznych, ale również wzruszających momentów. Znajdziecie tutaj cały wachlarz emocji.

O czym opowiada Chata?

Mackenzi Allen Phillips przeżywa najgorsze wakacje w życiu. Podczas rodzinnego wyjazdu jego najmłodsza córka, Missy, zostaje porwana. Policja natrafia na ślady brutalnego morderstwa w opuszczonej chacie na pustkowiu Oregonu. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest zaginiona dziewczynka. Od tych wydarzeń mijają cztery lata. Pewnego dnia główny bohater otrzymuje tajemniczy list. Ktoś zaprasza go na weekend do owej chaty, gdzie niegdyś znaleziono krwawe ślady.

Trudno mówić tu o jakimkolwiek rozsądku. Mack pakuje walizki i wbrew wszystkiemu rusza do chaty w zimowe popołudnie. Mężczyzna wkracza w swój najgorszy koszmar, a stare rany znów zaczynają dawać o sobie znać. Jednak to, co tam znajduje, zmienia jego życie na zawsze… Wydaje się, że nadawcą listu był sam Bóg.

Film na podstawie książki o tym samym tytule w Polsce swoją premierę będzie miał 10 marca 2017 roku. Za jego reżyserię odpowiada Stuart Hazeldine, a scenariusz stworzył John Fusco.

Zaś już teraz zachęcamy wszystkich do zapoznania się z książką w wersji z okładką filmową, którą znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy! Przekonajcie się sami jak wiele emocji potrafi wywołać jedna książka.

Przeczytaj także