Cenny motyw – nowość od Rogali

Cenny motyw - kup na TaniaKsiazka.plCenny motyw to gorąca nowość od polskiej pisarki, Małgorzaty Rogali. Tym samym po tę powieść powinni sięgnąć wszyscy wielbiciele twórczości autorki, ale nie tylko. To także doskonała propozycja dla każdego miłośnika polskich kryminałów psychologicznych i literatury sensacyjnej. Książki Rogali cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników w całym kraju i w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. I trudno się temu dziwić. Autorka tworzy historie, które wciągają od pierwszych stron i trzymają w niepewności i napięciu aż do zakończenia. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Rogali, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję.

Cenny motyw – Celina Stefańska znów w akcji

Aleksandra otrzymuje drogocenny pierścionek od swojego kochanka. Jednak wkrótce po tym zostaje brutalnie zamordowana. Czy to możliwe, że zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Do akcji wkracza Celina Stefańska, prywatna detektyw, która całkiem przypadkowo trafia na miejsce zbrodni. W związku z tym postanawia wszcząć dochodzenie na własną rękę.

Poza tym bohaterka stawia przed sobą jeszcze jedno, trudne zadanie. Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci jej rodziców. Ale robi to tak nieudolnie, że detektyw postanawia wziąć sprawy we własne ręce. Ponieważ zależy jej na tym, by raz na zawsze zamknąć ten trudny i bolesny rozdział w życiu. Jednak czy Celinie uda się dotrzeć do bolesnej prawdy? Czy odkryje, kto stoi za traumą, z którą musi się teraz borykać?

Cenny motyw to powieść doskonała dla wszystkich wielbicieli twórczości pisarki. Poza tym to także świetna propozycja dla każdego, kto interesuje się polskimi kryminałami z wątkiem psychologicznym. Małgorzata Rogala po raz kolejny udowadnia bowiem, że nie bez powodu okrzyknięto ją mistrzynią kryminałów psychologicznych. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej historii coś dla siebie.

Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także