Był sobie szczeniak. Ellie – W. Bruce Cameron powraca!

Był sobie szczeniak. Ellie - sprawdź na TaniaKsiazka.plBył sobie szczeniak. Ellie to nowa książka od bestsellerowego twórcy, który podbił serca Czytelników na całym świecie powieścią pt. Był sobie pies. Historia w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, a powieścią zainteresował się nawet świat filmu. Ekranizacja okazała się również wielkim sukcesem. Teraz W. Bruce Cameron powraca z całkiem nową książką, jednak utrzymaną wciąż w temacie niezwykłych psiaków. Najnowsza powieść Był sobie szczeniak. Ellie na polskim rynku pojawi się 23 maja 2018 roku. Chociaż dzisiejsza propozycja skierowana jest raczej do młodszych odbiorców, jesteśmy pewni, że starsi Czytelnicy również zachwycą się tą opowieścią. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Był sobie szczeniak. Ellie – szczeniaki dochodzą do głosu

Tytułowa Ellie to niezwykle mądra suczka, na której ciąży bardzo odpowiedzialne zadanie. Od szczeniaka była trenowana na psa ratownika. Dlatego teraz bez problemu potrafi odnaleźć zagubione dziecko w lesie lub wskazać zasypanego przez gruz człowieka. Nikt nie ma wątpliwości, że ta psina ma niezwykłego nosa! Znajduje ludzi i zawsze ratuje ich z opresji. To jej życiowa misja i przeznaczenie.

Jednak już wkrótce Ellie musi zmierzyć się z jeszcze jednym, niełatwym zadaniem. Tym razem suczka podejmuje misję we własnym domu. Jej opiekunowie, Jacob, który stracił żonę i bardzo samotna Maya, również są zagubieni. I bez wątpienia potrzebują pomocy tak wykwalifikowanego czworonoga, jak Ellie. Teraz przed psią bohaterką niezwykle trudne zadanie. Musi ona wykorzystać wszystkie swoje sztuczki, by dotrzeć do opiekunów i ich uratować.

Był sobie szczeniak. Ellie to niezwykle poruszająca historia, która zainteresuje wszystkich młodszych miłośników zwierząt. Całość opowieści dopełniają czarno-białe ilustracje. Dzięki temu przygody bohaterów naprawdę ożywają na oczach odbiorców.

Przypominamy, że książka pt. Był sobie szczeniak. Ellie pojawi się na polskim rynku 23 maja 2018 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją szczególnie dzieciom i ich rodzicom. To doskonała okazja by spędzić wspólnie czas i poznać niezwykłą historię! A nic tak przecież nie pobudza kreatywności najmłodszych, jak czytanie. Przekonajcie się sami!

Przeczytaj także