Bracia Slater. Dominic – gorąca zapowiedź!

Bracia Slater. Dominic - sprawdź na TaniaKsiazka.plBracia Slater. Dominic to książka, której autorką jest L.A. Casey. Powieść w sprzedaży na polskim rynku pojawi się 22 września bieżącego roku. Gwarantujemy, że u każdej Czytelniczki, która po nią sięgnie, wywoła rumieńce na twarzy. I sprawi, że nie będą mogły oderwać od niej wzroku. Wszystko za sprawą niezwykle gorącego bohatera i jego przygód. Jeśli jesteście miłośniczkami literatury kobiecej, koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Bracia Slater. Dominic – nowa sztuka uwodzenia

Bronagh ma za sobą przykre doświadczenia. Kiedy była mała, jej rodzice zginęli w wypadku. To właśnie od tego czasu kobieta trzyma wszystkich ludzi na dystans. Jej założenie jest bardzo proste. Jeśli nie będzie wchodzić w interakcję z ludźmi i nie nawiąże przyjaźni czy choćby krótkiej rozmowy, zostawią ją w spokoju. Tak przecież działa nasza natura. Nikt nie lubi być ignorowany, każdy człowiek potrzebuje minimum uwagi i zainteresowania. Jak do tej pory sposób Bronagh był skuteczny i to nawet bardzo. Dzięki temu udawało się jej unikać cierpienia, czego pragnęła najbardziej. I chociaż przez takie zachowanie dorobiła się przydomka „zimna suka”, niezbyt brała to do siebie. Liczył się jedynie fakt, że wciąż stawia na swoim, a jej emocje i uczucia są bezpieczne. Jedynie jej siostra wie, co tak naprawdę siedzi w dziewczynie i czym spowodowane jest takie zachowanie.

Pewnego dnia życie stawia na drodze Bronagh Dominica Slatera. Dziewczyna z automatu traktuje go, jak wszystkich dookoła – ignoruje jego obecność. Nie spodziewa się jednak, że takie właśnie zachowanie nieziemsko pociąga mężczyznę. Zdaje się, że mimowolnie wpakowała się w ogromne kłopoty. Bo facet jest totalnie zdezorientowany. Nigdy wcześniej nie spotkał się z taką ignorancją i odrzuceniem, zazwyczaj każda kobieta zabiegała o jego uwagę. Kiedy okazuje się, że piękna brunetka nie ma dla niego nic, prócz lodowatego spojrzenia i oziębłego traktowania, zaczyna jej pragnąć jak nikogo do tej pory. A Dominic zawsze zdobywa to, czego chce.

Książka pt. Bracia Slater. Dominic to pierwszy tom niezwykle wciągającej i namiętnej serii erotycznej, za którą stoi niekwestionowana, bestsellerowa twórczyni gatunku. Powieść znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także