Bob – fantastyczna bajka dla dzieci!

Bob - kup na TaniaKsiazka.plBob to doskonała propozycja dla wszystkich młodszych czytelników i ich rodziców. Jeśli w waszym domu są dzieci w wieku od 7 do 13 lat, ta propozycja jest właśnie dla was i przede wszystkim, dla nich. Warto też dodać, że prezentowana dziś pozycja to także świetny pomysł na prezent. Wszak miłość do książek warto zaszczepiać w pociechach już od najmłodszych lat. Dlatego też, jeśli niekoniecznie macie już własne latorośle, możecie sprawdzić się w roli super cioci, wujka, babci czy siostry i podarować im właśnie Boba.

Książka na polskim rynku będzie dostępna od 14 listopada 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim małym odkrywcom świata. Autorki stworzyły niezwykle fascynującą przygodę, która porwie każdego czytelnika. A ponadto całej historii towarzyszą kolorowe i mistrzowskie ilustracje Nicholasa Gannona, dodatkowo pobudzające wyobraźnię. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Bob – prawdziwa przyjaźń może wszystko

Główną bohaterką powieści jest Livy, która wraz z mamą, tatą i młodszą siostrzyczką odwiedzają babcię w Australii. A ponieważ ostatni raz byli u niej pięć lat temu, to niezwykle podniosłe wydarzenie. Dziewczyna ma również wrażenie, że zostawiła wtedy w domu babci coś bardzo, ale to bardzo dla niej ważnego.

W domu dziadków jest pokój, który niegdyś należał do mamy Livy. Tam stoi wielka szafa, a w niej czeka… Bob! Jednak czy ten dziwny stworek, wyglądający jak zombie w przebraniu kurczaka, jest tym, kogo zostawiła Livy? Okazuje się, że tak. Bo bohaterka właśnie przypomniała sobie, że wyjeżdżając pięć lat temu od babci, poprosiła Boba, aby poczekał na nią w starej szafie. I Bob cierpliwie czekał. A teraz są już na szczęście razem. I wreszcie mogą wyjaśnić tajemnicę pochodzenia stworka i odszukać jego rodzinę.

Livy dręczy tylko jedno pytanie. Dlaczego kurczaki babci są wobec niego tak podejrzliwe?

Przypominamy, że książka pt. Bob będzie dostępna w sprzedaży już od 14 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz polecamy ją wszystkim rodzicom małych czytelników, którzy poszukują nietuzinkowych książek dla swoich pociech.

Przeczytaj także