Błyskotliwie o intymności do -50% – książki o seksie

Na rynku wydawniczym pojawia się coraz więcej publikacji ten temat współżycia, bardzo ważnej sfery życia każdego człowieka. Specjaliści piszą w nich błyskotliwie o intymności, podchodząc do zagadnienia z różnych perspektyw. Jeśli interesują Was książki o seksie, wejdźcie na TaniaKsiazka.pl. W naszej księgarni złapiecie je teraz nawet do 50% taniej!

Książki o seksie na TaniaKsiazka.pl >>

Błyskotliwie o intymności do -50% – książki o seksie

Intymność jest bardzo ważnym elementem zdrowej relacji partnerskiej. I choć seks przestał być już tematem tabu, i tak nadal nie do końca potrafimy rozmawiać o nim całkowicie otwarcie. Niestety bardzo często nie wynosimy z domu nawet podstawowych informacji na temat współżycia. Rodzice wstydzą się lub nie wiedzą, jak rozpocząć dyskusję. Po cichu liczą na to, że dziecko dowie się wszystkiego „od kolegów”, z telewizji lub internetu i nie będą musieli przeprowadzać niewygodnych rozmów. Wyposażeni w szczątkową wiedzę młodzi dorośli rozpoczynają swoje życie intymne, krocząc po omacku. A i wielu dojrzałych ludzi również nie do końca wie co, jak i dlaczego.

Książki o seksie dostarczają wiedzę i gwarantują udane pożycie. O ile oczywiście wcieli się w życie wszelkie wskazówki zawarte w tych poradnikach. To książki dla wstydliwych, którzy boją się konsultacji z seksuologiem lub rozmowy twarzą w twarz nawet z najbliższą osobą. A także dla tych, którzy pragną zgłębiać tę dziedzinę, by wznieść się na najwyższy stopień wtajemniczenia. Fachowa literatura poświęcona współżyciu uświadamia nie tylko jak „to robić”, ale również kiedy można, a wręcz należy odmówić. Dowiecie się z niej także, jak czerpać przyjemność z seksu i jak poczuć się dobrze ze sobą.

Zobaczcie, jakie książki o seksie możecie złapać z rabatem nawet do -50%

***

Jeśli macie ochotę poczytać błyskotliwie o intymności, ciekawe książki o seksie tańsze nawet do -50% znajdziecie na TaniaKsiazka.pl pod tym linkiem. Promocja trwa do 20 czerwca.

Zajrzyjcie także tu:

Przeczytaj także