Black Week 2021 w TaniaKsiazka.pl – kosmiczne promocje!

Black Week 2021 w TaniaKsiazka.pl oznacza kosmiczne okazje, których po prostu nie możecie przegapić! Co tam zwykła obniżka cen – wyruszcie razem z nami na podbój Galaktyki Promocji! Sprawdźcie, jakie przystanki znajdziecie na trasie naszej misji. To mały krok dla książkoluba i wielki skok dla jego portfela… Trzy, dwa, jeden… Startujemy!

Black Week 2021 w TaniaKsiazka.pl - kosmiczne promocje

Black Week 2021 w TaniaKsiazka.pl – Galaktyka Promocji

Skoro opuszczamy Ziemię, czas pobujać nieco w obłokach. Niektóre ciała (nie tylko niebieskie 😉 ) oddziałują na siebie z wyjątkowym przyciąganiem… Jeśli lubicie gorące klimaty, czeka na Was nieziemska atmosfera – romanse i erotyki do -70%. 

A może koniec roku przypomina Wam, że trzeba byłoby zabrać się za poszukiwanie postanowień na kolejne 365 dni? Zmiana diety, rozwój osobisty, nowe hobby? Jeśli czujecie, że w Waszą codzienność wkradł się kosmiczny chaos, zorganizujcie czasoprzestrzeń – poradniki do -70% już czekają na Was w mgławicy inspiracji.

Uwaga, następny przystanek w Galaktyce Promocji oznacza podmuch mocnych emocji, mrożących krew w żyłach! Przed nami Planeta Zbrodni, czyli kryminały do -70% dla tych, którzy nie boją się zajrzeć tam, gdzie rozgościły się zło i przemoc.

U najmłodszych czytelników wszechświat wyobraźni nie zna granic – książki dla dzieci do -70% pomogą milusińskim odkrywać nowe horyzonty.

Ale Black Week w TaniaKsiazka.pl to nie tylko książki! Mamy dla Was również Kosmiczną roz(g)rywkę – gry i komiksy do -70%

Black Week 2021 w TaniaKsiazka.pl

Buszując w promocjach tematycznych, nie zapominajcie o zbliżającym się Wielkim Wybuchu, który z hukiem zwieńczy nasz kosmiczny Black Week. Odliczanie znajdziecie NA STRONIE PROMOCJI.

Poza tym mamy dla Was codzienny Gwiazdozbiór, czyli TOP 15 tytułów, najchętniej wybieranych przez TanioKsiążkowiczów. Sprawdźcie, jakie kosmiczne perełki można tam wyłowić!

A jeśli Black Week, to także polowanie na świąteczne podarunki dla najbliższych! Przygotowaliśmy dla Was Odlotowe inspiracje prezentowe oraz nowy numer Bookformatora, czyli najlepszego książkowego katalogu w sieci.

To co, widzimy się na pokładzie?

Wchodźcie i startujcie z nami w Black Weekowy lot:

Black Week 2021 w TaniaKsiazka.pl - odkryj Galaktykę Promocji!

Zobacz także:

Przeczytaj także