Biologia Campbella – drugie, uaktualnione wydanie!

Biologia Campbella - kup na TaniaKsiazka.plBiologia Campbella to najlepszy i najchętniej kupowany podręcznik biologii na świecie. Teraz czytelnicy w Polsce mają okazję nabyć drugie, uaktualnione wydanie polskie tego niezwykłego kompendium wiedzy. Nowa odsłona lektury będzie dostępna w sprzedaży już od 17 stycznia 2020 roku. Tym samym szczególną uwagę powinni na nią zwrócić maturzyści i studenci kierunków medycznych oraz przyrodniczych (medycyny, stomatologii, biologii, chemii i kierunków pokrewnych). Co takiego ma on w sobie, iż cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskał miano kultowego i niezastąpionego? Sprawdźcie!

Biologia Campbella – kilka słów o książce

Prezentowany dziś podręcznik został opracowany przez światowej sławy amerykańskich biologów. W związku z tym w książce znajdziecie aktualną wiedzę z zakresu biologii. Do części dydaktycznej dołączono sprawdziany, zadania i podsumowania umożliwiające sprawdzenie wiedzy. Do tego podręcznik jest bardzo wysoko oceniany przez nauczycieli i wykładowców akademickich. Przede wszystkim za zawartość merytoryczną i czytelność, ale również oprawę graficzną. Książka nie zamęcza suchymi faktami, bo oprócz tego, znajdziecie tu opracowania badań z wynikami oraz analizami. Dużo uwagi poświęcono najnowszym badaniom z zakresu ewolucji, genetyki i ekologii, które wpływają na rozwój wszystkich gałęzi nauk biologicznych.

Poza tym sam podręcznik liczy ponad 1400 stron fachowej wiedzy i jest przy tym źródłem najnowszej wiedzy z zakresu biologii. Do tego czytelnicy mogą liczyć na szczegółowe wyjaśnienia procesów biologicznych i ponad 10 000 definicji. A wszystko to napisane przystępnym i zrozumiałym językiem. Tak, aby wiedza trafiła do każdego. Jest to więc doskonała książka zarówno dla laika, jak i bardziej zaawansowanego odkrywcę biologii.

Przypominamy, że książka pt. Biologia Campbella, nowe uaktualnione wydanie, na polskim rynku będzie dostępna już od 17 stycznia 2020 roku. Prezentowany dziś podręcznik znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go każdemu miłośnikowi biologii. To świetna propozycja dla każdego, kto planuje zdawać maturę z tego przedmiotu i dla każdego studenta, który już mierzy się z trudami biologii i jej procesów. Sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Przeczytaj także