Biografia Grubsona jest już dostępna w sprzedaży!

Biografia Grubsona: GrubSon. Na szczycie - kup na TaniaKsiazka.plBiografia Grubsona to doskonała wiadomość i propozycja dla wszystkich fanów polskiego rapera i producenta muzycznego. Warto tutaj wspomnieć, że pod pseudonimem kryje się tak naprawdę Tomasz Iwanca, który swoją karierę rozpoczął pod koniec lat 90. XX wieku. Artysta ma na koncie współpracę wieloma innymi i popularnymi kolegami po fachu. Jego kawałek Na szczycie do dziś nuci cała polska, a fragmenty tekstu weszły do użytku codziennego. Przyszedł więc czas na podsumowanie kariery i ukazanie fanom nieco bardziej osobistej strony. Jak właściwie raper znalazł się na szczycie i przez co musiał przejść? Tego wszystkiego dowiecie się z prezentowanej dziś biografii pt. GrubSon. Na szczycie. Koniecznie to sprawdźcie!

Biografia Grubsona – droga na sam szczyt

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje, które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak  ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu?

Na te oraz wiele, wiele więcej pytań odpowiada właśnie bohater tej książki. Poznajcie GrubSona, chłopaka z Rybnika! Myli się ten, kto myśli, że to kolejna, nudna biografia, przepełniona pustymi frazesami. Czytelnicy znajdą tu niezwykle wciągającą opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na sam szczyt. Szczyt wysoki, stromy i niełatwy do zdobycia. Dowiecie się też co dzieje się tuż po tym, gdy jest się już na miejscu. Tym samym odbiorcy otrzymują zabawną i inspirująca historię, choć czasami słodko-gorzką i zmuszająca do refleksji.

Całość prowadzona jest w dwuliniowej narracji. Ponadto znajdziecie tu rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach, które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia.

Biografia Grubsona pt. GrubSon. Na szczycie znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy wszystkim wielbicielom polskiego rapera.

Przeczytaj także