Bestsellery września TaniaKsiazka.pl – sprawdź!

Przed Wami najgorętsze tytuły ubiegłego miesiąca, czyli bestsellery września TaniaKsiazka.pl! Wygląda na to, że początek jesieni wzbudził w czytelnikach tęsknotę za dreszczykiem emocji, ponieważ wśród dziesiątki bestsellerów mamy po dwa kryminały i thrillery. Jakie tytuły najchętniej wybierali czytelnicy? Sprawdźcie!

Bestsellery września TaniaKsiazka.pl

Zaszczytne pierwsze miejsce tym razem zdobył Precedens Remigiusza Mroza, czyli 12 tom rozchwytywanej serii.  Do Joanny Chyłki zgłasza się sławna aktorka, która chce skorzystać z usług znanej prawniczki. Twierdzi, że dokonała zbrodni doskonałej, ale oficjalnie nie przyznaje się do winy. Jak Chyłka wybrnie z tej bezprecedensowej sytuacji? Odsyłam was do książki!

Dreszczyk emocji w czytelnikach wzbudził też niewątpliwie powieścią Lockdown Robert Zieliński. Córka Olgi zostaje porwana w dniu, w którym zamiera świat. Główna bohaterka musi zmierzyć się nie tylko z epidemią groźnego wirusa, ale także z bezwzględnymi porywaczami.

Wysokie pozycje na liście bestsellerów zajmują dwa tomy prosto ze Skandynawii. Pierwszy z nich, Srebrne skrzydła Camilli Läckberg, to historia zdeterminowanej Faye, która nie cofnie się przed niczym, by zemścić się na krzyżującym jej szyki byłym mężu. Drugi — Królestwo Jo Nesbø – trzymający w napięciu do ostatnich stron thriller o przeznaczeniu i mrocznych rodzinnych sekretach.

Wrzesień w TaniaKsiazka.pl

Oczywiście nie samymi kryminałami czytelnik żyje! We wrześniu nasi klienci sięgali także po inne powieści. a liście mamy zatem Pokorę Szczepana Twardocha, której akcja toczy się w przełomowym momencie historii. Jak Alois, główny bohater, odnajdzie się w nowym porządku świata po pierwszej wojnie światowej? Czytelnicy, którzy lubią wątki historyczne, często wybierali także serię Genialna przyjaciółka. Elena Ferrante przedstawia w niej losy bliskich sobie kobiet, na tle burzliwych wydarzeń XX wieku.

Na listę z rozmachem wkroczyła Katarzyna Nosowska ze swoim Powrotem z Bambuko – i jestem przekonana, że to nie jest ostatnie zestawienie z tym tytułem! Smaku naszym wrześniowym bestsellerom dodaje Jadłonomia po polsku niezrównanej Marty Dymek, która na liście gości już od czerwca.

We wrześniu czytelnicy chętnie stawiali także na rozwój swojej kreatywności, stąd w bestsellerach znajdziemy poradnik Droga artysty Julii Cameron. Nie zabrakło również tematów ezoterycznych: Michael Newton w Wędrówce dusz rozważa tajemnice ludzkiego istnienia.

Zajrzyjcie na listę poniżej i sprawdźcie, czy żaden tytuł nie umknął Waszej uwadze:

Bestsellery września TaniaKsiazka.pl

  1. Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12. Autor: Remigiusz Mróz
  2. Powrót z Bambuko. Autorka: Katarzyna Nosowska
  3. Srebrne skrzydła. Autorka: Camilla Läckberg
  4. Królestwo. Autor: Jo Nesbo
  5. Pakiet Genialna przyjaciółka. 4 tomy: Genialna przyjaciółka, Historia nowego nazwiska, Historia ucieczki, Historia zaginionej dziewczynki. Autorka: Elena Ferrante
  6. Jadłonomia po polsku. Autorka: Marta Dymek
  7. Pokora. Autor: Szczepan Twardoch
  8. Droga artysty. Autorka: Julia Cameron
  9. Lockdown. Autor: Robert Ziębiński
  10. Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu. Autor: Michael Newton

Przeczytaj także