Bestsellery września 2018 w TaniaKsiazka.pl

Kolejny miesiąc za nami, zatem pora na listę książek, po które we wrześniu Klienci naszej księgarni sięgali najczęściej. Jesteście ciekawi tego, jakie książki cieszyły się największą popularnością? Specjalnie dla Was stworzyłam zestawienie – Bestsellery września 2018 w TaniaKsiazka.pl.

Bestsellery września 2018 w TaniaKsiazka.pl

Bestselery września 2018 w TaniaKsiazka.pl

Wrzesień bezsprzecznie należał do Remigiusza Mroza. W naszej topce bestsellerów znalazły się aż dwie jego powieści: Hashtag (Czytelnicy chętnie sięgają po niego już trzeci miesiąc) i najnowsza, ósma już cześć serii o Joannie Chyłce, Kontratyp, która pojawiła się w księgarniach 19 września.

Poza najnowszą książką Mroza, do zestawienia bestselerów trafiły jeszcze dwie wrześniowe nowości. To długo oczekiwana książka SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie skierowana do młodzieży i rodziców. Modelka i aktywistka zebrała w niej bazę wiedzy z zakresu rzetelnej edukacji seksualnej. Dużą popularnością cieszyła się też najnowsza propozycja Katarzyny Michalak – Ścigany.

Już normą jest, że w zestawieniu pojawiają się książki z nurtu literatury kobiecej. We wrześniu Czytelniczki nadal wyjątkowo chętnie sięgały po głośną książkę 365 dni Blanki Lipińskiej. To zadziwiająco popularna powieść, która zbiera albo bardzo dobre, albo bardzo złe recenzje. Na liście bestsellerów znalazły się też dwie pozycje wydane nakładem Wydawnictwa Kobiecego. To najnowsza książka K.N. Haner, Zapomnij o mnie i Uwolnij mnie Laurelin Paige.

Rodzice w dalszym ciągu interesują się najnowszą częścią serii książek wspomagających naukę mówienia Marty Galweskiej-Kustry. Toteż często wybierali publikację Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków.

W zestawieniu Bestsellery września 2018 nie zabrakło książek popularnych we wcześniejszych miesiącach. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris i A ja żem jej powiedziała… Katarzyny Nosowskiej, choć od premiery obu minęło już kilka miesięcy, w dalszym ciągu są chętnie kupowane.

Lista bestsellerów września 2018

  1. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
  2. Kontratyp Remigiusz Mrów
  3. 356 dni Blanka Lipińska
  4. SEXEDPL Anja Rubik
  5. A ja żem jej powiedziała… Katarzyna Nosowska
  6. Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków Marta Galewska-Kustra
  7. Zapomnij o mnie K.N. Haner
  8. Hashtag Remigiusz Mróz
  9. Ścigany Katarzyna Michalak
  10. Połączeni. Tom 1. Uwolnij mnie Laurelin Paige

O jakie książki wzbogaciła się we wrześniu Twoja biblioteczka?

Przeczytaj także