Bestsellery marca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Wiosna się rozkręca, a u nas nadszedł czas na podsumowanie minionego miesiąca. Przygotowałam dla Was zestawienie bestsellerów marca 2019. Jesteście ciekawi, po jakie książki nasi tanioksiążkowi klienci w zeszłym miesiącu sięgali najczęściej?

Bestsellery marca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery marca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Zestawienie bestsellerów marca jest już kolejnym podsumowaniem miesiąca, w którym znalazła się książka Heather Morris – Tatuażysta z Auschwitz. To książka, która od maja utrzymuje się na naszej liście top 10 tytułów miesiąca. Jak tak dalej pójdzie, zaliczy okrągłe 12 miesięcy! 😉

Skoro już jesteśmy przy temacie literatury dotyczącej nazistowskich obozów zagłady, to w aktualnym zestawieniu znalazła się nowość z Wydawnictwa Kobiecego. Inspiracją do napisania tej powieści również była prawdziwa historia. To Kołysanka z Auschwitz Mario Escobara. Ta książka miała swoją premierę 13 marca i z miejsca zainteresowała wielu naszych Klientów.

Kolejnym tytułem o tematyce obozowej, który znalazł się w tym zestawieniu bestsellerów, jest nowe wydanie reportażu autorstwa Hansa-Joachima Langa – Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz.

Tym razem w naszym zestawieniu znalazły się dwie książki Remigiusza Mroza. Oba kryminały to części popularnej serii z Joanną Chyłką. Umorzenie, to jej najnowszy (premiera 13 marca), dziewiąty już tom. Dużą popularnością cieszyła się też trzecia część serii – Rewizja.

Mądre bajki Agnieszki Antosiewicz to książka z opowieściami dla młodszych czytelników, która już od dawna cieszy się sporym zainteresowaniem. W marcu też sięgnęło po nią wielu Klientów.

W zestawieniu znalazły się też dwa thrillery. Jeden z nich Pozwól mi wrócić, nowa książka B.A. Paris, wzbudziła duże zainteresowanie już w lutym. Z kolei Pacjentka Alex Michaelides miała premierę 13 marca i z miejsca trafiła na listy bestsellerów. Podobno trwają prace nad jej ekranizacją.

Najczęściej wybieraną książką dla młodzieży w marcu była P.S. Wciąż cię kocham Jenny Han. To kontynuacja zekranizowanej przez Netflix Do wszystkich chłopców, których kochałam.

Zestawienie bestsellerów marca 2019 jest już kolejnym, w którym zagościła erotyczna powieść dla kobiet Blanki Lipińskiej – Ten dzień.

Bestsellery marca 2019 w TaniaKsiazka.pl – lista

  1. Kołysanka z Auschwitz
  2. Umorzenie
  3. Tatuażysta z Auschwitz
  4. Mądre bajki
  5. Pozwól mi wrócić
  6. Pacjentka
  7. Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz
  8. Ten dzień
  9. Rewizja
  10. P.S. Wciąż cię kocham

Na zakończenie mam już do Was tradycyjne pytanie. Po jakie książki sięgnęliście w zeszłym miesiącu?

Przeczytaj także