Bestsellery czerwca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Czerwiec już za nami, zatem oficjalnie mamy lato i nadszedł czas na letnie lektury. Jesteście ciekawi, na jakie książki na lato sięgali nasi Klienci? Przygotowałam dla Was zestawienie bestselerów czerwca 2019 TaniaKsiazka.pl.

Bestsellery czerwca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery czerwca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Gorące książki od Blanki Lipińskiej

To był jeden z gorętszych czerwców w historii, zatem nic dziwnego, że gorąca aura sprzyjała sięganiu po równie gorące książki. W naszej księgarni ten miesiąc bezsprzecznie należał do Blanki Lipińskiej i jej serii romansowo-erotycznej. W czołówce zestawienia znalazły się wszystkie trzy części jej serii o trudnej miłości w świecie sycylijskiej mafii. To kolejno: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni.

Literatura kobieca wciąż popularna

Skoro już jesteśmy przy tak zwanej literaturze kobiecej, to w zestawieniu najpopularniejszych książek czerwca znalazły się dwie powieści Wydawnictwa Kobiecego. Pierwsza z nich to bestsellerowa powieść Mario Escobara, oparta na prawdziwej historii Kołysanka z Auschwitz. Książkoholiczki często wybierały też Niebezpieczną grę, kryminał z zaskakującym wątkiem romansowym w tle od debiutującej autorki, Emilii Wituszyńskiej.

Na lato – thrillery i kryminały

Klienci naszej księgarni chętnie sięgają po kryminały i thrillery. Zatem w zestawieniu poza wspomnianą wyżej Niebezpieczną grą znalazły się też inne książki z tych nurtów. Miłośnicy gatunku, a zwłaszcza kryminałów skandynawskich, nie przeoczyli jednej z głośniejszych premier czerwca. Do księgarń trafiła najnowsza książka norweskiego autora, Jo Nesbø. Nóż to już 12. tom cyklu o Harrym Hole’u. Nadal jednym z najchętniej wybieranych thrillerów była nowa książka Camilli Läckberg, Złota klatka.

Po raz kolejny dużą popularnością cieszyła się także najnowsza powieść Remigiusza Mroza. Listy zza grobu rozpoczyna serię o patomorfologu Sewerynie Zarskim. Ponadto do naszego zestawienia bestsellerów wróciła Pacjentka Alexa Michaelidesa.

Pucio dla najmłodszych

Najpopularniejszą pozycją dla najmłodszych ponownie okazała się jedna z nowych książeczek Marty Galewskiej-Kustry o Puciu. Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem to propozycja skierowana do najmłodszych czytelników.

Bestsellery czerwca 2019 w TaniaKsiazka.pl – lista

  1. Kolejne 365 dni Blanka Lipińska
  2. Ten dzień Blanka Lipińska
  3. 365 dni Blanka Lipińska
  4. Kołysanka z Auschwitz Mario Escobar
  5. Pacjentka Alex Michaelides
  6. Listy zza grobu Remigiusz Mróz
  7. Złota klatka Camilla Läckberg
  8. Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem Marta Galewska-Kustra
  9. Nóż Jo Nesbø
  10. Niebezpieczna gra Emilia Wituszyńska

Przeczytaj także