Bestsellery 2022 z rabatem do -50%!

Szukacie ciekawych książek na wiosenno-letnie dni i pragniecie nadrobić tytuły, które przypadły do gustu innym książkoholikom? Wybraliście bardzo dobry moment na tego rodzaju poszukiwania! Ponieważ teraz książki najchętniej czytane w tym roku przez naszych Klientów kuszą naprawdę niskimi cenami! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocję, w której bestsellery 2022 możecie złapać taniej nawet do -50%!

Bestsellery 2022 do -50% na TaniaKsiazka.pl >>

Bestsellery 2022 do 50% taniej!

Opinia innych jest bardzo ważna przy wyborze książki idealnej. Tak, ilość sprzedanych egzemplarzy to jeden z tych czynników, który mówi jasno: „Oho! Mamy do czynienia z fajną lekturą!”. W naszej księgarni w jednym miejscu zebraliśmy właśnie takie książki – tegorocznych ulubieńców pasjonatów czytania. Chcąc jednak jeszcze bardziej poszerzyć Wasze uśmiechy, postanowiliśmy obniżyć ich ceny. I tak oto na bestsellery 2022 dostaniecie nawet do 50% rabatu.

Na liście hitów wybieranych w tym roku znalazły się książki ze wszystkich gatunków. Są tu zarówno kryminały, thrillery, sensację, fantasy, science fiction, jak i powieści obyczajowe, historyczne, romanse, literaturę piękną i faktu, książeczki dla dzieci, powieści dla młodzieży, poradniki, biografie, reportaże czy pozycje dla niegrzecznych dziewczynek 😉 .

Jakie tytuły znajdziecie wśród bestsellerów 2022?

Zimna sprawa, Katarzyna BondaZimna sprawa. Hubert Meyer. Tom 7

Siódmy tom serii Katarzyny Bondy o Hubercie Meyerze w niższej cenie? Proszę bardzo! 😉 Zimną sprawę, opisującą najdziwniejsze i najbardziej przerażające śledztwo, w jakim profiler brał udział, złapiecie pod tym linkiem.

Zełenski. Biografia, Wojciech RogacinZełenski. Biografia na TaniaKsiazka.pl >>

Zełenski. Biografia Wojciecha Rogacina to książka o życiu charyzmatycznego przywódcy, którego nazwisko jest na ustach całego świata. Jego historia brzmi jak scenariusz filmu, zwłaszcza że jest on zawodowym aktorem. W jaki sposób artysta został prezydentem, którego niezłomna walka o wolność budzi powszechny podziw i szacunek? Przeczytacie w książce, która czeka na Was w tym miejscu.

Godzina wiedźm, Alexis HendersonGodzina wiedźm na TaniaKsiazka.pl >>

Jeśli macie ochotę na porywającą powieść fantasy naszpikowaną wątkami magicznymi, to sięgnijcie po Godzinę wiedźm Alexis Henderson. Zanurzycie się w fascynującą historię o zamkniętym purytańskim społeczeństwie i młodej kobiecie, która odkrywa w sobie mroczną moc. Książka jest dostępna na tej stronie.

Rok w lesie, Emilia DziubakRok w lesie na TaniaKsiazka.pl >>

Książka Rok w lesie Emilii Dziubak może być idealnym prezentem dla dziecka, ponieważ łączy walory artystyczne, edukacyjne i rozrywkowe. To dwanaście rozkładówek z kolejnymi miesiącami roku, na których autorka szczegółowo i wnikliwie zaprezentowała życie mieszkańców lasu z uwzględnieniem pór dnia i różnorodnych warunków pogodowych. Nie licząc wprowadzenia, Rok w lesie jest książką ilustrowaną, pozbawioną tekstu, przez co uczy dziecko samodzielnego budowania narracji. Publikację tę możecie zamówić w tym miejscu.

*

Inne bestsellery 2022 z rabatem do -50% znajdziecie po kliknięciu w poniższy baner!

Bestsellery 2022 do -50% na TaniaKsiazka.pl >>

Czytaj także:

Przeczytaj także