Będziesz tego żałować Alicji Sinickiej – zapowiedź

Alicja Sinicka, płodna pisarka z Oławy, przyzwyczaiła nas do tego, że nie musimy długo czekać na jej książki. Zaledwie siedem miesięcy od premiery jej ostatniej powieści, Służąca, w maju pojawi się kolejna – Będziesz tego żałować. A czy my będziemy żałować po lekturze, że zdecydowaliśmy się ją przeczytać? Znając talent i styl autorki, która odpowiada za takie tytuły, jak Stażystka czy Otwórz Oczy śmiem zakładać, że wyjdziemy z tej czytelniczej przygody z malującą się na twarzy satysfakcją.

Będziesz tego żałować Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Będziesz tego żałować

Książka pt. Będziesz tego żałować autorki bestsellerów, Alicji Sinickiej, to nie tylko nowa powieść. To również początek nowej serii Uwikłane. Tym samym chyba również obietnica tego, że pisarka nie zwolni tempa, skoro znalazła pomysł na rozbudowany cykl.

No dobrze, to o czym tym razem opowie nam pani Alicja? Główną bohaterką jej najnowszej powieści jest Iga, która po brutalnym ataku na jej najlepszą przyjaciółkę żyje w ciągłym strachu. Stale ma wrażenie, że ktoś ją obserwuje i śledzi, dlatego nieustannie rozgląda się na boki, szukając w zaroślach i między budynkami potencjalnych prześladowców, którzy tylko czyhają, by zrobić jej krzywdę.  Lęk jest na tyle silny, że kobieta nie czuje się bezpieczna nawet w swoim własnym mieszkaniu. Zmęczona takim życiem postanawia się przeprowadzić w inne miejsce.

Na swoje nowe schronienie wybiera Osiedle Marzeń, które wydaje się gwarantować 100% bezpieczeństwa. Ogrodzone wysokim murem i opatrzone  nowoczesnym, zaawansowanym systemem ochrony obiecuje spokój, którego Iga tak bardzo potrzebuje. Do tego sąsiedzi, którzy tworzą zamkniętą społeczność, doskonale ją rozumieją. Tak. Iga znalazła idealne miejsce do życia. Są jednak pewne warunki, które trzeba spełnić. Dziewczyna musi zgodzić się na przestrzeganie kilku zasad, które na już na pierwszy rzut oka wydają się dość niespotykane i ekscentryczne. Jednak czego się nie robi dla poczucia bezpieczeństwa? Iga przystaje na nie, ale to jednak nie koniec. Po kilku tygodniach zostają jej przedstawione nowe zasady, jeszcze bardziej…wyszukane. Jaką ostatecznie cenę będzie musiała zapłacić na schowanie się przed światem?

Na odpowiedź czekamy do 19 maja, ponieważ tego dnia nakładem Wydawnictwa Kobiecego ukaże się książka pt. Będziesz tego żałować. Już teraz jednak możesz zamówić egzemplarz w przedsprzedaży, w tym miejscu. Natomiast pod tym linkiem czekają na Ciebie inne powieści Alicji Sinickiej.

Powiązany artykuł:

Przeczytaj także