Bardzo cicha noc – wybuchowy duet

Bardzo cicha noc to książka, napisana przez duet dwóch charakterny autorek – Emilię Szelest oraz Ewelinę Dobosz. Tym samym, jeśli poszukujecie gorącej opowieści, która rozgrzeje was do czerwoności podczas tych chłodnych, jesiennych dni, trafiłyście idealnie. Powieść ta przypadnie do gustu każdej miłośniczce romansów współczesnych i historii, które dzieją się w magicznej atmosferze świąt. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać, ponieważ tytuł ten jest już dostępny w sprzedaży!

Bardzo cicha noc - kup na TaniaKsiazka.pl

Bardzo cicha noc – kilka słów o książce

Iga wie, że jej małżeństwo nigdy nie było idealne, choć jej rodzice właśnie tak je postrzegają. Mężowi kobiety zależy tylko na jej pieniądzach, czasem też bywa wobec niej brutalny. Wkrótce też bohaterka przyłapuje go na zdradzie, jednak nie jest tym specjalnie zaskoczona. Jednak widok Piotra między nogami sekretarki jej ojca przelewa czarę goryczy. W związku z tym kobieta z pomocą mocnego alkoholu i najlepszej przyjaciółki Kaśki obmyśla, co zrobić, by raz na zawsze pozbyć się niewiernego męża.

Tymczasem Wiktor, który niegdyś był bogatym biznesmenem i rasowym podrywaczem, wychodzi z więzienia po dwóch latach. Wrobiony w defraudację pieniędzy w końcu doczekał się upragnionej sprawiedliwości. A ponieważ jest kompletnie spłukany, marzy tylko o kojącym widoku horyzontu, morskiej bryzie i usypiającym szumie fal na plaży w Gdyni.

Przewrotny los szykuje dla tej dwójki niezwykłą przygodę. Kiedy ich drogi się przetną, połączy ich nie tylko gorąca namiętność, ale również zbrodnia. Przemierzą całą Polskę, żeby spędzić święta na bieszczadzkim odludziu, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z największym zagrożeniem – własnymi uczuciami.

Co może pójść nie tak, kiedy wylądujesz w odludnym miejscu z byłym więźniem? Jedno jest pewne, to będą niezapomniane święta dla obojga. Tylko czy nieuszanowanie wigilijnych tradycji nie pociągnie za sobą olbrzymich konsekwencji?

Przypominamy, że książka pt. Bardzo cicha noc jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecam ją każdej miłośniczce gorących romansów współczesnych z magiczną, świąteczną atmosferą w tle. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także