Aż 10 000 produktów do 10 złotych!

10 000 produktów do 10 złotychPonieważ lato jeszcze trwa, ciągle dwoimy się i troimy, by umilić wam ten czas. I tym sposobem możemy przedstawić wam, drodzy czytelnicy, kolejną wartą uwagi promocję!

Jak wiadomo TaniaKsiazka.pl to nie tylko książki. W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo przydatnych gadżetów, które sprawdzą się również w roli prezentu czy niewielkiego upominku. Tym razem stworzyliśmy listę ponad 10 000 produktów, których cena nie przekracza 10 złotych. Zgadza się! Warto dodać, że 80% proponowanych pozycji to książki, co sprawia, że nie jest to oferta tylko dla książkowiczów, ale również tych, którzy czytanie chcieliby umilić sobie jakimś ciekawym, przydatnym gadżetem. Znajdziesz tu m. in.:

TanioKsiążkowy kubek – jeśli uwielbiasz zapach kawy połączony z zapachem papierowych stron nowej książki, koniecznie spraw sobie oryginalny TanioKsiążkowy kubek! Zabawne i trafne opisy na porcelanie przypadną do gustu każdemu. Produkt mimo niskiej ceny prezentuje wysoką jakość wykonania.

Magnetyczne zakładki do książki – świetna sprawa dla wszystkich czytelników. Wykonane z trwałego materiału, wyraźne, nasycone kolory, które są przyjemne dla oka. Z tą zakładką już nigdy nie „zgubisz się” wśród stron ulubionej książki.

Tylko martwi nie kłamią – kieszonkowa wersja kryminału Katarzyny Bondy. Jej niewielki rozmiar idealnie nada się, by zabrać ją ze sobą na wakacje. Dzięki temu, że książka nie zajmie dużo miejsca w walizce, można zawsze dopakować jeszcze kilka kolejnych pozycji!

Oczywiście, to tylko nieliczne produkty, jakie możecie znaleźć wśród 10 000 pozycji do 10 złotych. Znajdziecie tu zakładki z najróżnorodniejszymi grafikami, dzięki czemu każdy gust zostanie z pewnością zaspokojony. Nasza oferta to również tysiące książek w cenie nie większej niż 10 złotych, a dodatkowo, część z nich znajdziesz w wersji kieszonkowej, dzięki czemu zawsze będziecie mogli mieć ją przy sobie. Sprawdź, co jeszcze kryje się na naszej liście 10 000 rzeczy do 10 złotych!

Całą ofertę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także