Awaria serwerów. Przepraszamy za utrudnienia!

Kochani,

jak pewnie część z Was zauważyło, w miniony weekend (6 – 8 maja) z niewiadomych przyczyn nasze serwery odmówiły posłuszeństwa. Z tego względu w tym czasie poruszanie się po stronie TaniaKsiazka.pl było mocno utrudnione, a momentami wręcz niemożliwe.

Po długiej batalii, w której uczestniczył TanioKsiążkowy dział IT oraz firma opiekująca się naszymi serwerami, w niedzielę wieczorem problem udało się rozwiązać. Podjęliśmy też wszelkie możliwe kroki, aby sytuacja więcej się nie powtórzyła.

Przepraszamy wszystkich za utrudnienia związane z awarią. Jeśli ktoś chciał złożyć zamówienie w weekend, a nie udało się, zapraszamy serdecznie na TaniaKsiazka.pl. Wszystko już śmiga 🙂

Dodatkowo pragniemy zrekompensować Wam stracony weekend z Tanią Książką. W związku z tym przedłużamy świętowanie naszych 10. urodzin – potrwają o kilka dni dłużej.  Kolejną urodzinową atrakcję ujawnimy już wkrótce.

Już teraz mamy dla Was drugi kod na zakupy w TaniaKsiazka.pl. Zadziała on również dla tych, którzy skorzystali z poprzedniego kodu.

Odbierz nowy kod o wartości 10 zł na zakupy w TaniaKsiazka.pl:

10URODZINY2

Chcesz skorzystać z kodu. Przeczytaj regulamin:

1. Kod rabatowy o wartości 10 zł można wykorzystać na stronie TaniaKsiazka.pl.
2. Kod można wykorzystać tylko raz i jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.
3. Kod jest ważny od 9 maja do 12 maja 2016 włącznie.
4. Minimalna wartość zamówienia, przy której kod zostanie aktywowany to 59 zł.
5. Kod obniży wartość zamówienia o 10 zł (nie dotyczy kosztów wysyłki).
6. Kod działa na każdy dostępny towar, nawet w promocji.
7. Kodów zniżkowych nie można łączyć ani sumować.

Jeszcze raz przepraszamy i życzymy miłego tygodnia oraz udanego buszowania na TaniaKsiazka.pl. Nie zapomnijcie odwiedzić nas w piątek 13 maja 2016 🙂

Przeczytaj także