Autobiografia Huntera Bidena – Same piękne rzeczy

Jak to jest być synem jednego z najbardziej wpływowych ludzi świata, czyli prezydenta Stanów Zjednoczonych? Co kryje druga strona medalu życia na świeczniku i w centrum zainteresowania mediów? Z jakimi osobistymi tragediami musiała zmierzyć się rodzina Bidenów? Niedawno na polskim rynku wydawniczym ukazała się autobiografia Huntera Bidena, zatytułowana Same piękne rzeczy. O szczegółach przeczytacie poniżej.

Autobiografia Huntera Bidena - Same piękne rzeczy

Autobiografia Huntera Bidena – Same piękne rzeczy

Życie Huntera Bidena, 51-letniego dziś syna obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Johna Bidena, z pewnością nie było usłane różami. W swojej autobiografii autor wraca do wielu bolesnych wątków z przeszłości.

Kiedy Hunter miał niespełna 2 lata, przeżył wypadek samochodowy, w którym stracił matkę oraz roczną siostrę. W dorosłym życiu Hunter wpadł w szpony nałogu alkoholowego i narkotykowego, który był jedną z przyczyn rozpadu jego małżeństwa. W 2015 roku, w wieku 46 lat na nowotwór mózgu zmarł brat Huntera, Beau.

Także ostatnie lata, w których Ameryce przewodził Donald Trump, nie należały do najłatwiejszych dla Huntera. Stał się on obiektem ataków i obelg ze strony byłego prezydenta i jego współpracowników.

Nadzieja na lepsze jutro

Ostatnie opisane przez Huntera wydarzenia miały miejsce w roku 2020, kiedy jego ojciec został wybrany 46. prezydentem USA. Samemu autorowi udaje się wytrwać w trzeźwości, dzięki czemu odzyskał swoją rodzinę.

W swoim wstrząsającym i wciągającym pamiętniku Hunter Biden po raz kolejny udowadnia, że każdy – nawet syn prezydenta USA – może przeżywać koszmar uzależnienia. Biden pamięta wszystko i opowiada o tym ze wspaniałą odwagą, która jednocześnie rozdziera serce. Zaczyna od pytania: Gdzie jest Hunter? Odpowiedź brzmi: jest w tej książce, we wszystkim co dobre, złe i piękne.

Stephen King

Na polskim rynku książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora.
Premiera odbyła się 19 maja 2021 roku.

Autobiografię Huntera Bidena znajdziecie pod tym linkiem: Same piękne rzeczy >>

Zobacz także:

Przeczytaj także