Audiobooki do 40% taniej!

Wiecie, dlaczego lubię audiobooki? Dzięki nim mogę cieszyć się książką, nawet kiedy nie mam fizycznie, jak jej przeczytać. Audiobooki towarzyszą mi podczas jazdy samochodem, rowerem. Słucham ich na spacerze i w trakcie przygotowywania posiłków. Wieczorem, żeby dać odpocząć oczom, też czytam słuchając. Jestem pewna, że audiobooki są miodem na uszy każdego książkoholika. 😉

Żeby ułatwić życie naszym TanioKsiążkowym Książkoholikom, drastycznie obcięliśmy ceny audiobooków. Do końca lipca możecie je kupić nawet do 40% taniej!

Audiobooki do 40% taniej w TaniaKsiążka.pl

Audiobooki do 40% taniej!

Wśród tańszych audiobooków znajdziecie bestsellerowe powieści, literaturę faktu, klasykę i literaturę dla dzieci. Ci z Was, którzy cenią sobie rozwój osobisty, docenią audiobooki z dziedziny psychologii. Będziecie mogli usłyszeć niesamowitych lektorów np. Roberta Gonerę, Mariana Opanię, Małgorzatę Kożuchowską czy Krystynę Jandę.

>> Wszystkie audiobooki do 40% taniej!

Do posłuchania chciałabym Wam polecić:

Już mnie nie oszukasz Harlan Coben. Audiobook

Ponad 10 godzin trzymających w napięciu. Czyta: Filip Kosior.

Maya Stern, żołnierka, załamała się po tragicznej śmierci siostry i męża. Dwa tygodnie po pogrzebie na zapisie z monitoringu widzi zmarłego męża bawiącego się z ich córką. Maya przestaje wiedzieć, co jest rzeczywistością.

 

Wilk stepowy Hesse Hermann. Audiobook

Najsławniejszą powieść Hermanna czyta Jan Peszek.

Dwudziestolecie międzywojenne i powojenny kryzys wartości, fascynacja psychoanalizą i jazzem. Książka jest zapisem przeżyć samotnego artysty Harry’ego Halleraa. Oniryczna narracja balansuje na granicy rzeczywistości i narkotycznych wizji.

 

Na plaży w Chesil Ian McEwan. Audiobook

Tę książkę nominowaną do Man Booker Prize czyta Marian Opania. Niedługo w kinach pojawi się jej ekranizacja.

W czerwcu 1962 roku nowożeńcy spędzają miesiąc miodowy na plaży w Chesil. Zakochanych, pochodzących z innych kręgów społecznych czeka noc poślubna, z którą oboje wiążą wiele obaw. Jeszcze nie wiedzą, jak bardzo te wydarzenie zaważy na ich życiu.

Żabek i ropuch Arnold Lobel. Audiobook

Książkę dla dzieci czyta Wojciech Man.

W audiobooku są wszystkie opowiadania o dwójce niezwykłych przyjaciół, które zostały wydane przez Wydawnictwo Literackie: Żabek i Ropuch. Przyjaźń; Żabek i Ropuch. Razem; Żabek i Ropuch. Przez cały rok i Żabek i Ropuch. Dzień po dniu.

 

Przypominam, że promocja na audiobooki trwa do końca lipca.

>> Wszystkie audiobooki do 40% taniej!

Audiobooki do 40% taniej w TaniaKsiążka.pl

Przeczytaj także