Astralker – coś dla miłośników fantasy

Astralker - kup na TaniaKsiazka.plAstralker to książka, która przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi rodzimej literatury fantastycznej. Szukacie wciągającej historii? Świetnie się składa! Prezentowana dziś książka zadowoli nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Tomasz Sobiesiek stworzył nietuzinkową opowieść, która fascynuje i intryguje już od pierwszych stron. Jeśli zatem macie ochotę na niepowtarzalny klimat i wartką akcję, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł i przekonajcie się sami, że to jedna z tych historii, która zaprząta głowę czytelnika jeszcze długo po zakończeniu.

Astralker – fantastyczna przygoda w niecodziennych realiach

Głównym bohaterem powieści jest Dawid, całkiem zwyczajny chłopak, pochodzący z małego miasteczka. Obecnie studiuje informatykę i za wszelką cenę próbuje dać sobie radę w wielkim mieście. Wkrótce wpada na głupi pomysł, który zmienia jego życie raz na zawsze. Okazuje się jednak, że chłopak w tym nieszczęściu ma trochę szczęścia. Bo chociaż znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie, okazało się, że przejawia zdolności, uważane w niektórych kręgach za wyjątkowo cenne. Tym samym bohater dostaje „propozycję nie do odrzucenia” i w ten sposób ratuje własną skórę. Już wkrótce okazuje się, że to również niepowtarzalna szansa, by wykroczyć daleko poza ramy trójwymiarowego świata. Bo nie ma granic, których nie przekroczyła by dusza.

Jeśli wciąż nie jesteście pewni, czy prezentowana dziś historia przypadnie wam do gustu, mamy coś jeszcze na zachętę. Sama Maja Lidia Kossakowska poleca tę opowieść. Oto co polska mistrzyni fantastyki pisze o Astralkerze:

Projekcje astralne, doświadczenia pozazmysłowe, opętania czy ataki istot z innych wymiarów. A wszystko to w realiach tajnych służb specjalnych w Polsce.

Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta książka! Warto tutaj też wspomnieć, że chociaż Astralker miał swoją premierę całkiem niedawno, to już cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Tym samym, jeśli jesteście miłośnikami gatunku i wciąż poszukujecie nowych i nietuzinkowych, fantastycznych przygód, trafiliście idealnie. Koniecznie przekonajcie się o tym sami.

Książkę pt. Astralker znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także