Anioł stróż – Nicholas Sparks

Anioł stróż - kup na TaniaKsiazka.plAnioł stróż to nowe wydanie książki bestsellerowego amerykańskiego pisarza, Nicholasa Sparksa. Tym samym to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki literatury obyczajowej. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej historii na chłodne wieczory, trafiłyście idealnie. Książka będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 20 stycznia 2020 roku.

Warto tutaj również wspomnieć, że Sparks jest obecnie jednym z najpopularniejszych współczesnych pisarzy amerykańskich. Jego powieści rozchodzą się w milionowych nakładach i w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami. Jego dotychczasowe powieści zostały wydane w ponad 33 językach.

Anioł stróż – kilka słów o fabule książki

Główna bohaterka, Julie, musi zmierzyć się z największą tragedią w życiu. Ponieważ kobieta w wieku dwudziestu pięciu lat zostaje wdową. Nie potrafi się z tym pogodzić i nie wyobraża sobie życia bez męża. Jednak mężczyzna, oprócz pożegnalnego listu, zostawił jej coś jeszcze. To nieoczekiwany prezent w postaci doga niemieckiego. Od tej chwili i przewrotu w życiu Julie mijają cztery długie, samotne lata. O względy kobiety zaczyna zabiegać przystojny i bardzo pewny siebie Richard. Julie błyskawicznie dostrzega w nim pokrewną duszę. Jednak jej ukochany pies, a jednocześnie pamiątka po mężu, nie akceptuje nowego mężczyzny w życiu bohaterki. Czworonóg natomiast wielką sympatią darzy nieśmiałego Mike’a. To najlepszy przyjaciel męża Julie, który właśnie się w niej zakochał.

Wkrótce zachowanie jednego z mężczyzn zaczyna niepokoić bohaterkę. Postanawia więc dać mu kosza. Okazuje się, że to nie była dobra decyzja, ponieważ od tego momentu jej życie zamienia się w koszmar.

Przypominamy, że nowe wydanie książki pt. Anioł stróż będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 20 stycznia 2020 roku. Znajdziecie je tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej. Poza tym ta książka zainteresuje każdą czytelniczkę, poszukującą nietuzinkowych historii. Ponieważ Sparks udowadnia, że jego powieści są nieprzewidywalne i zaskakujące. W końcu nie bez powodu cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Sprawdźcie same!

Przeczytaj także