Alicja w krainie przyszłości – o sztucznej inteligencji!

Alicja w krainie przyszłości - kup na TaniaKsiazka.plAlicja w krainie przyszłości, czyli jak działa sztuczna inteligencja to doskonała książka dla każdego, kto ma w domu małego odkrywcę. Poza tym to nie tylko świetna propozycja dla dzieci, ale także dla młodzieży. Prezentowany dziś tytuł jest już dostępny w sprzedaży. Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę? Ponieważ cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całej Polsce, iż w błyskawicznym tempie zdobył tytuł bestsellera. Koniecznie zatem sprawdźcie, co takiego kryje w sobie ta książka!

Alicja w krainie przyszłości – czy można się zaprzyjaźnić z robotem?

W domu głównej bohaterki, Alicji, pojawia się nowy członek rodziny. To Basia, robot humanoidalny. Tym samym rodzi on wiele nowych pytań. Czy życie domowników stanie się teraz łatwiejsze? A może Basia będzie odrabiać lekcje za Alicję, zmieniać pieluchy Adasia i gotować obiady? I najważniejsze – czy robot może zastąpić człowieka?

Przed czytelnikami zupełnie nowe i zaskakujące przygody Alicji. Poza tym w świat sztucznej inteligencji wprowadzi Was profesor Ryszard Tadeusiewicz, znany automatyk i informatyk, pod którego okiem kształciły się rzesze polskich inżynierów. Po raz kolejny w książce autora nie brakuje dobrego humoru. Ponadto dzięki przepięknym ilustracjom czytelnicy z łatwością przeniosą się w zaskakujący świat przyszłości.

Jest coś jeszcze. Absolutnie każdy rodzić powinien przeczytać tę książkę wraz ze swoim dzieckiem. Wszystko po to, by wiedzieć, jak poruszać się w świecie botów, robotów i algorytmów.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Alicja w krainie przyszłości, czyli jak działa sztuczna inteligencja jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. To doskonała propozycja dla każdego dziecka, które wciąż poznaje otaczający go świat. A przede wszystkim ten tytuł zainteresuje każdego małego odkrywcę i odbiorcę, który interesuje się nowymi technologiami. To świetna okazja, by wprowadzić dzieci w postępujący świat i uświadomić im, jak daleko i szybko postąpił rozwój nowoczesnych technologii.

Duże i kolorowe ilustracje oraz przystępna treść sprawią, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także