Agnieszka Jeż powraca z nową książką!

Agnieszka Jeż zaskakuje czytelników nieoczekiwaną zmianą gatunków. Do tej pory autorka słynęła z powieści obyczajowych. Tym razem swoich sił postanowiła spróbować w kryminałach. W związku z tym czytelnicy mają teraz szansę zapoznać się z książką pt. Szaniec. Choć powieść w sprzedaży jest dostępna od niedawna, już zaskarbiła sobie przychylność wielu czytelników. W związku z tym, jeśli do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po twórczość tej polskiej pisarki, to doskonała okazja, żeby nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie i oceńcie, jak poradziła sobie w tej materii!Nowość od Agnieszki Jeż - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Agnieszka Jeż i jej nowość pt. Szaniec

Warmia i Mazury to przepiękne zielone tereny, które jednak zostały naznaczone krwią. Dla jednych są to ziemie odzyskane, dla innych stracone. To właśnie tutaj, w majątku Karolewo, działał Zakład Opiekuńczy. Podczas wojny jego pacjenci zostali zamordowani przez Gestapo, a na miejscu zainstalowała się jednostka SS, chroniąca Wilczy Szaniec. Główną kwaterę Adolfa Hitlera.

Kilkadziesiąt lat później w tym samym miejscu działa Szaniec, ekskluzywny hotel z programem survivalowym. Ośmioro gości, którzy znają jedynie swoje imiona, całkowita izolacja oraz odcięcie od świata. To doskonałe warunki, by zajrzeć w głąb siebie. Szybko jednak okazuje się też, że to idealne warunki do morderstwa.

Do mnie należy pomsta, ja wymierzę zapłatę – kartkę z tym biblijnym cytatem znajdują policjanci przy schludnie ułożonych zwłokach. Poza tym nie ma na nich żadnych śladów przemocy. Zamordowany to szanowany ksiądz dziekan z Olsztyna. Sprawę prowadzą sierżant Wiera Jezierska i komisarz Janusz Kosoń. On właśnie jest u schyłku kariery i planuje przejść na emeryturę. Ona ma szansę wspiąć się wyżej w policyjnej karierze i wyrwać się z Giżycka.

Już wkrótce wychodzi na jaw mroczne oblicze eleganckiej zbrodni. Ponadto nazwa Szaniec nabiera zupełnie nowego znaczenia. Choć poszlak jest wiele, trzeba uważać, ponieważ wystarczy tylko chwila, by zgubić właściwy trop i nigdy nie natrafić na prawdziwego mordercę.

Sprawdźcie, jak poradziła sobie Agnieszka Jeż w najnowszej powieści pt. Szaniec.

Przeczytaj także