Adam – Agata Czykierda-Grabowska

Adam - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Adam będzie dostępna na rynku już od 16 lipca 2018 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Autorka, Agata Czykierda-Grabowska, ma już na koncie kilka ciekawych i nietuzinkowych historii, które wciąż zachwycają nowe Czytelniczki. Jej najnowszy projekt również cieszy się niemałym powodzeniem wśród pierwszych recenzentów. Książka już osiągnęła status bestsellera i jest jedną z najchętniej polecanych powieści na letnie wieczory. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie!

Adam – w miłości, jak w bajkach, wszystko jest możliwe

Głównym bohaterem powieści jest Adam. Mężczyzna w swoim życiu nie zaznał zbyt wiele szczęścia. Dotychczas los nie był dla niego łaskawy i nieźle go pokiereszował. Po trudnym dzieciństwie i tragicznej śmierci matki chłopak trafiło domu tymczasowego, żeby doczekać osiemnastych urodzin. Kiedy w końcu osiągnął pełnoletniość, był zdany jedynie na siebie. Samotnie stawiał czoła własnym lękom, koszmarom i niebezpieczeństwu, od którego nikt nie mógł go uchronić.

Nie miał pojęcia, że los, choć czasami okrutny, jest sprawiedliwy. Na drodze bohatera postawił więc dziewczynę o zielonych oczach i wielkim sercu, które czuje zbyt mocno. Mężczyzna nie wiedział, że ona również skrywa bolesną tajemnicę. Sekret, o którym do tej pory nikomu jeszcze nie powiedziała.

Żadne z nich w dniu spotkania nie mogło przewidzieć, że zrodzi się między nimi miłość. Uczucie czyste i młodzieńcze, ale także namiętna i obezwładniająca. Miłość, która uratuje ich na tysiąc różnych sposobów.

Przypominamy, że książka pt. Adam będzie dostępna już od 16 lipca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Agata Czykierda-Grabowska po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces to nie kwestia przypadku. Historie stworzone przez autorkę poruszają i wzbudzają mnóstwo emocji. Gwarantujemy, że ta opowieść zostanie z wami jeszcze na długo po zakończeniu lektury. Wobec takiej historii nawet najbardziej wymagająca czytelniczka nie pozostaje obojętna.

Przeczytaj także