Abbi Glines, autorka „O krok za daleko” miała poważne problemy ze zdrowiem

Abbi GlinesW ostatnim czasie Abbi Glines zaczęła otrzymywać od fanów zapytania o utratę swojej wagi. Jej najnowsze zdjęcia wyraźnie wskazywały na to, że coś w jej wizerunku się zmienia. Jedni się martwili, inni pytali, jakie ma sposoby na tak szybką utratę wagi. Te wszystkie pytania spowodowały, że autorka romansów New Adult postanowiła zabrać w tej sprawie głos.

Na swojej stronie poinformowała fanów, że jej utrata wagi, która notabene nie była wcale gwałtowna, wynikała z niebezpieczeństwa jakie wiązało się z jej nadmierną tuszą. Abbi ważyła ponad 50 kilogramów więcej niż norma w jej wieku. Po wykonaniu cyklicznych badań usłyszała od lekarza, że jeżeli nie zmieni czegoś w swoim życiu, grozi jej cukrzyca i bardzo bolesna, przedwczesna śmierć. Abbi była przerażona… i nie ma się czemu dziwić.

O dwie mile za daleko

Two miles just about killed me.

Po wizycie u lekarza Abbi Glines nie wsiadła do samochodu tylko ruszyła na miejski szlak, dla osób, które lubią spacerować. Przeszła tego dnia dwie mile i ledwie doszła do siebie. Nie zdawała sobie sprawy, w jak słabej kondycji jest jej ciało. Następnie zaszła do sklepu ze zdrową żywnością i kupiła niskokaloryczne produkty. Z kolei po powrocie do biura usunęła z szafek wszystkie niezdrowe przekąski. Abbi napisała także, że zrozumiała, jak bardzo chce walczyć o swoje życie i zdrowie, nie tylko dla siebie ale przede wszystkim dla swoich dzieci. Wspomniała także, że jej już były mąż, nie wierzył w powodzenie jej nowych postanowień i o dziwo właśnie to podziałało na nią tak motywująco. Jej droga do utraty wagi miała wiele zakrętów, ale sojusznikiem Abbi okazało się to, że na co dzień jest osobą, która bardzo lubi rywalizować. Chodziła więc w deszczu i w słońcu, a jej waga szybko zaczęła spadać.

Też jestem sexy 😀

Things got real then.

Dzisiaj Abbi nie wyobraża sobie życia bez zdrowego jedzenia, aktywności fizycznej i sporej ilości wody… Raz w tygodniu je coś niezdrowego, bo twierdzi, że to pomaga jej uporać się z chęcią na niezdrowe jedzenie i napędza jej metabolizm. Ta historia niewątpliwie może być niezwykle inspirująca dla fanów Abbi. Z pewnością dała nam także wgląd w życie naszej ukochanej autorki.

Abbi Glines to bestsellerowa autorka niezwykle popularnych serii romansów dla dorastającej młodzieży 16+ oraz Young Adult. Książka O krok za daleko stała się międzynarodowych hitem i uczyniła z Abbi jedną z najbardziej rozpoznawalnych autorek romansów na świecie.

Przeczytaj także