A Ty jaki plecak wybierasz?

A Ty jaki plecak wybierasz? Sprawdź ofertę plecaków na www.taniaksiazka.plZbliża się rok szkolny, więc czas najwyższy, aby wybrać plecak. A wybór jest ogromny! Ten ogrom wzorów, kolorów fasonów! Coś wspaniałego! Wybór odpowiedniego plecaka jest bardzo ważny, bo przecież to wybór na cały rok!  Jeżeli zastanawiacie się nad tym, czym się kierować przy wyborze plecaka szkolnego, to ten artykuł jest właśnie dla Was.

A Ty jaki plecak wybierasz?

Pamiętajcie o kilku bardzo ważnych zasadach przy wyborze plecaka:

  • Plecak nie powinien przekraczać 10% wagi ciała dziecka! Takie obciążenie uznano za bezpieczne i optymalne. Staraj się wybrać taki plecak, który jest lekki bez zawartości.
  • Plecy i szelki to druga ważna sprawa przy wyborze plecaka. Plecy muszą być  sztywne, a szelki dostatecznie szerokie i miękkie. 
  • Plecak powinien posiadać elementy odblaskowe. Jesienią i zimą, kiedy wcześnie robi się ciemno, takie elementy będą bardzo pomocne i zwiększą bezpieczeństwo dziecka na drodze.
  • Plecak musi być też dobrany do wzrostu ucznia.
  • Warto sprawdzić, czy plecak, który nam się podoba posiada atesty bezpieczeństwa.
  • Wygląd, oryginalność, ciekawy wzór plecaka to też bardzo ważne aspekty.
  • Najważniejsze jednak przy wyborze plecaka jest to, aby uczeń, do którego będzie on należał po prostu go lubił 🙂

Przygotowałam kilka propozycji, może coś, co podoba się mi, wpadnie w oko i Tobie?

Wielki wybór plecaków znajdziesz tutaj >>

A Ty jaki plecak wybierasz?

A Ty jaki plecak wybierasz? Sprawdź ofertę plecaków na www.taniaksiazka.pl

Plecak szkolny HD-198 Head 2

Piękny plecak w pastelowych kolorach, z motywem bardzo teraz modnych flamingów. 4 komory, 2 kieszenie zewnętrzne z siatki, wzmocniony uchwyt, organizer, w drugiej komorze kieszonka wyściełana polarem, przegroda na laptop, wyjście na słuchawki.

Komfort i bezpieczeństwo: wygodne profilowane szelki, wygodny uchwyt do przenoszenia plecaka, dodatkowy uchwyt do powieszenia plecaka, ergonomiczne, usztywnione plecy, wyprofilowane oddychającą pianką, dyskretny odblask na szelkach, wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków, nieprzemakalny materiał.

 

A Ty jaki plecak wybierasz? Sprawdź ofertę plecaków na www.taniaksiazka.plPlecak CD1 Comic Daily 31l

Jeśli potrzebujecie wyjątkowej dawki energii, to kolekcja Comic jest przeznaczona właśnie dla Was! To energetyczna bomba, która wyzwoli w Was entuzjazm! Motywem przewodnim kolekcji są komiksowe inspiracje oraz żywe kolory, bliskie dzieciom i młodzieży. Comic jest kolekcją wyrazistą, którą cechuje przebojowość i oryginalny, niespotykany dotychczas design.

 

 

A Ty jaki plecak wybierasz? Sprawdź ofertę plecaków na www.taniaksiazka.plPlecak ND6 Nature Daily 31l

Kolekcja Nature jest ukłonem w stronę natury i jej części, jaką jest roślinność. Producenci postanowili wykorzystać niezwykłe kształty, kolory i faktury liści oraz kwiatów, przenosząc je na nasze plecaki. Do części z nich dodano wyraziste, jaskrawe kolory, część zrównoważono granatem i czernią. Zarówno miłośnicy stonowanych kolorów, jak i żywych, głębokich odcieni znajdą coś dla siebie w kolekcji Nature.

 

 

A Ty jaki plecak wybierasz? Sprawdź ofertę plecaków na www.taniaksiazka.plPlecak FD1 Fruits Daily 31l

Owoce są niezwykle wdzięczne, ze względu na swoje kolory i kształty. Budzą pozytywne odczucia, gdyż kojarzy się je ze słodyczą oraz witaminami. Kolekcja Fruits ma odzwierciedlać wszystkie te przyjemne skojarzenia. Banany, arbuzy i ananasy zestawiono z kontrastowym tłem, co dało niezwykły efekt! Kolekcja Fruits przenosi nas w słoneczne, ciepłe rejony, nawet gdy za oknem deszcz i szarość. To antidotum na wszystkie smutki!

 

Mam nadzieję, że chociaż odrobinę ułatwiłam Wam wybór!

Udanych zakupów – wszystkie plecaki znajdziesz

TUTAJ >>

A Ty jaki plecak wybierasz? Sprawdź ofertę plecaków na www.taniaksiazka.pl

Przeczytaj także