7. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku – widzimy się na miejscu!

7 Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku – widzimy się na miejscu!W środowisku KsiążkoManiaków zawrzało od plotek! Podobno zbliża się wielka impreza dla wszystkich miłośników literatury! Szelest papieru staje się coraz donośniejszy, bo fanatycy książek nie mogą się doczekać tego wydarzenia i z podekscytowania coraz szybciej kartkują. Wśród tych zapaleńców znajduje się również ekipa TaniaKsiazka.pl! My też nie potrafimy usiedzieć w miejscu i najchętniej od razu popędzilibyśmy w kierunku Opery i Filharmonii Podlaskiej! Dlaczego? Ponieważ już 20 kwietnia odbędą się tam 7. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku, na których będziemy mieć swoje stoisko!

7. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

Przepełnia nas wielka radość, bo możemy ogłosić radosną nowinę! Wielkimi krokami zbliżają się 7 Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku, a my pojawimy się na nich jako wystawcy! Serdecznie Was zapraszamy na to wielkie wydarzenie, ponieważ szykujemy moc atrakcji, których nie możecie przegapić. 😉

Kiedy odbędą się Targi Książki w Białymstoku?

Targi odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku, w godzinach:

piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 18:00
niedziela: 10:00 – 16:00

Impreza odbywa się w Operze i Filharmonii Podlaskiej (ul. Odeska 1) oraz w Białostockim Teatrze Lalek (ul. Konstantego Kalinowskiego 1)

Wstęp na Targi jest bezpłatny, więc zapraszamy wszystkich miłośników dobrej książki!

7 Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku – widzimy się na miejscu!

Gdzie nas znaleźć?

Czekamy na Was w Operze i Filharmonii Podlaskiej (ul. Odeska 1) na stoisku 54-55. Będziemy do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania Targów, od początku do końca:

piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 18:00
niedziela: 10:00 – 16:00

7 Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku – widzimy się na miejscu!

Większe zdjęcie – kliknij TUTAJ.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Specjalnie na Targi przygotowaliśmy dla Was mnóstwo nowości, bestsellerów, książek outletowych i gadżetów ze specjalnymi rabatami. 😉 Dodatkowo przy każdych zakupach za min. 100 złotych otrzymacie naszą TanioKsiążkową torbę zupełnie za darmo!

7. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku – widzimy się na miejscu!

To nie wszystko. 😉 Na naszym stoisku organizujemy również zabawę – książkowy quiz z atrakcyjnymi nagrodami! No i poza tym będziecie mieli okazję poznać naszą uśmiechniętą ekipę i porozmawiać z nami o książkach. 🙂 Sami widzicie, że nie może Was zabraknąć na naszym stoisku!

7 Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku – widzimy się na miejscu!

Program Targów Książki w Białymstoku

7 Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku to niebywałe wydarzenie, które działa na wszystkich miłośników literatury niczym magnes. Trudno nie ulec tej magii przyciągania, skoro przez cały weekend Białystok będzie stolicą literatury! Organizatorzy Targów Książki w Białymstoku zadbali o to, by Czytelników nie dopadła nuda. Na miejscu czekają na Was warsztaty literackie, gry i zabawy edukacyjne, bezpośrednie spotkania z autorami czy wystawy. W tym wielkim święcie literatury w Białymstoku udział wezmą m.in. Zygmunt Miłoszewski, Wojciech Chmielarz, Grzegorz Kasdepke, Marcin Szczygielski, Ignacy Karpowicz czy Krzysztof Czyżewski. Zdecydowanie warto w tym czasie odwiedzić Białystok, żeby spotkać te osobistości i poczuć na własnej skórze niesamowitą atmosferę Targów. 🙂

Targi Książki w Białymstoku 2018 – widzimy się na miejscu!

Koniecznie odwiedźcie nasze stoisko podczas Targów Książki w Białymstoku! Gwarantujemy multum uśmiechu i świetną zabawę w gronie książkowych zapaleńców takich jak Wy! No i będziecie mieli okazję wyposażyć swoją biblioteczkę w gorące tytuły, w sam raz na lato. A to wszystko w mega promocyjnych cenach, specjalnie na Targi! Nie możemy się doczekać, żeby się z Wami spotkać. Do zobaczenia!


Stoisko TaniaKsiazka.pl

20 – 22 kwietnia 2018 r.

piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 18:00
niedziela: 10:00 – 16:00

stoisko 54 i 55

7. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

Opera i Filharmonia Podlaska
ul. Odeska 1

WSTĘP BEZPŁATNY

PS. Nie musicie czekać na Targi, żeby kupić tańsze książki! Wystarczy, że zajrzyjcie do naszego działu Outlet, gdzie czeka na Was mnóstwo tytułów w porażająco niskich cenach!

Outlet - sprawdź tanie książki >>

Przeczytaj także