10. Warszawskie Targi Książki. My będziemy, a Ty?

Wielkimi krokami zbliżają się 10. Warszawskie Targi Książki. Ta impreza co roku przyciąga tłumy moli książkowych z całej Polski. Zatem nas też nie może na niej zabraknąć!

10. Warszawskie Targi Książki. My będziemy, a Ty?

Mało tego, że tam będziemy, to jeszcze zabieramy ze sobą mnóstwo książek, gier i komiksów, a na deser oczywiście kilka urodzinowych niespodzianek. Bo nie zapominajcie o tym, że przez cały maj świętujemy 13. urodziny TaniejKsiążki. Drodzy Książkoholicy, możecie świętować razem z nami!

10. Warszawskie Targi Książki tuż-tuż

Podczas Warszawskich Targów Książki, od 23 do 26 maja, znajdziecie nas na PGE Narodowym na stoisku 28/3D.

Dlaczego warto być na Targach Książki w Warszawie? Jest kilka powodów, które z pewnością Was skuszą. Po pierwsze, my tam będziemy. 😉 A jak już się z nami spotkacie i zapełnicie swoje TanioKsiażkowe torby najlepszymi książkami (przecież tylko takie mamy), to będziecie mogli skorzystać z mnóstwa atrakcji, jakie dla książkoholików przygotowali organizatorzy.

Spotkania z pisarzami, Strefa Fantastyki, Strefa Popkultury Azjatyckiej i Strefa Gamingu – z pewnością przyciągną tłumy. W tym roku po raz pierwszy wydarzeniu towarzyszy Festiwal Kryminalna Warszawa. Co więcej, w tym roku Gościem Honorowym Targów jest Rumunia, a ów Gość Honorowy dla Odwiedzających będzie mieć specjalny program kulturalny.

Zapraszamy Was na Warszawskie Targi Książki. Koniecznie odwiedźcie nasze stoisko, bo będziemy mieć dla Was nie tylko książki z rabatem. Do zakupów powyżej 100 złotych dostaniecie od nas gratis torbę książkoholika, żebyście bez problemu mogli donieść swoje skarby do domu. Wypatrujcie też naszych hostess, bo one będą mieć dla Was dodatkowy rabat na zakupy na TaniaKsiazka.pl, więc jak swojej upragnionej książki nie znajdziecie na targowych stoiskach, to spokojnie będziecie mogli zamówić ją u nas z rabatem.

Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy!

Co więcej, będziemy mieć specjalną urodzinową ściankę do zdjęć. Może fotografie, które sobie zrobicie na jej tle, zainspirują Was do wzięcia udziału w naszym urodzinowym konkursie. A powiem Wam, że jest o co walczyć, bo główna nagroda to 1000 złotych na buszowanie w naszym sklepie internetowym, a oprócz niej wybierzemy jeszcze 13. osób, które dostaną od nas trzynastoksiążkowe pakiety. Więcej na temat konkursu dowiecie się w tym miejscu.

Do zobaczenia na targach w Warszawie!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym książkowym wydarzeniu, to zajrzyjcie tutaj.

Przeczytaj także