10. urodziny TaniaKsiazka.pl – świętowanie zakończone!

logo tania urodziny

Nieuniknione stało się faktem. Nasza ostatnia urodzinowa promocja zakończyła się z dniem 17 maja 2016. Oficjalnie – świętowanie 10. urodzin TaniaKsiazka.pl dobiegło końca. Kurz powoli opada. Nie obyło się bez ofiar, ale przetrwaliśmy. Kurtyna! Czas na podsumowanie i podziękowania.

TanioKsiążkowa strona przetrwała natłok tysięcy galopujących KsiążkoManiaków głodnych okazji i promocji cenowych. Co prawda w pewnym momencie złapaliśmy zadyszkę i jeden zjazd krytyczny (awaria serwerów), ale po profesjonalnej akcji reanimacyjnej działu IT TaniaKsiazka.pl ponownie wróciła do życia. Chociaż serwerownia bucha żarem, to dzielni programiści stojąc na straży, w pełni kontrolują sytuację.

Magazyn pracował jak w transie, stając na głowie, aby przesyłki  były kompletowane jak najszybciej to możliwe. Chłopaki od pakowania zamiatali taśmą niczym wytrawny fechmistrz trenujący szermierkę od kołyski. Paczki były pakowane szybko, sprawnie, z zabójczą precyzją.

Pokój ekipy Biura Obsługi Klienta zamienił się w prawdziwy kocioł, porównywalny do tych w agencjach giełdowych na Wall Street. Klawiatury dymiły, telefony nie przestawały dzwonić, kawa lała się hektolitrami. Każdy zbłąkany Klient na szczęście szybko odnajdywał drogę 🙂

Ekipa marketingowa wciąż dochodzi do siebie, pałętając się po firmie jak jakieś półżywe stworzenia. Całą imprezę przesiedzieli zabunkrowani u siebie. Od czasu do czasu można było usłyszeć dochodzące stamtąd krzyki, innym razem ciche łkanie, sporadycznie ktoś wychylił się zza drzwi i szaleńczo łypał na ludzi uwijających się prężnie przy kompletowaniu zamówień.

A Szef? Jak to Szef, niczym Strażnik Teksasu pewnym krokiem stąpał korytarzami firmy, seriami zażegnując konflikty. Wszystkie problemy uciekły w popłochu, a TaniaKsiazka.pl znowu była bezpieczna.

Podczas trwania 10. urodzin Taniej Książki rozdaliśmy ponad 25 TYSIĘCY gratisów, uruchomiliśmy 5 mega promocji, przeceniliśmy ponad 100 TYSIĘCY produktów, odpaliliśmy konkurs z pulą nagród o łącznej wartości 3 TYSIĘCY złotych (rozstrzygnięcie 13 czerwca 2016) i sprzedaliśmy ponad 60 TYSIĘCY produktów – dzięki temu podarowaliście Hospicjum „Pomóż Im” kwotę ponad 3 TYSIĘCY złotych.

Jasny gwint, jesteśmy w szoku. Może nie wszystko poszło po naszej myśli, ale udało się. I najważniejsze, bez was Kochani, nie byłoby świętowania. Wasz ogromny odzew był dla nas wielkim zaskoczeniem. Nie zrozumcie nas źle, spodziewaliśmy się szału, ale efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa oraz cierpliwość. Dziękujemy, że jesteście. Mamy nadzieję, że  bawiliście się przednio i udało wam się nadrobić wszelkie braki w domowych biblioteczkach.

TanioKsiążkowa ekipa

DZIĘKUJEMY! 🙂 Do usłyszenia!

10. urodziny TaniaKsiazka.pl - świętowanie zakończone!

 

Przeczytaj także