Bezmiar cierpienia

Autor:

Adriana Rak

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
276
Rok wydania
2020
Nasza cena: 35,40 zł 38,90 zł Taniej o: 9%

Dwudziestojednoletnia Izabela właśnie zakończyła trudny związek, do czego skłoniła ją niewierność ukochanego. Dziewczyna jest załamana, ale z pomocą najbliższych staje na nogi i postanawia opuścić swój malowniczy Gdańsk, by wyjechać do Łeby, gdzie ma zacząć sezonową pracę.
Adam to dwudziestoletni, niezwykle dojrzały, ale też pogubiony chłopak, który z powodu ciężkiej sytuacji życiowej musi podejmować się każdej pracy. Wyjazd do Łeby i opuszczenie swojego dwuletniego synka to dla niego konieczność. Chłopak żyje z dnia na dzień, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jak beznadziejnej sytuacji się znalazł.
Ta dwójka poharatanych przez los młodych ludzi poznaje się przypadkiem w restauracji, w której pracuje Adam. Już od pierwszych chwil nawiązują ze sobą niezwykłą więź, która przetrwa wiele przeciwności losu... Czy jednak przyjaźń wystarczy, by zapobiec temu, co podpowiadają myśli?

"Bezmiar cierpienia to powieść wyjątkowa w twórczości Adriany Rak. Wzruszająca, smutna, bardzo autentyczna - taka, która odkrywa przed czytelnikiem nie tylko niesamowicie emocjonującą historię, ale także cząstkę życia autorki. Na pewno nie przejdziecie obojętnie obok tego, co spotkało bohaterów. To na długo pozostanie w waszej pamięci..." - Aneta Grabowska - pisarka, autorka bloga zaczytana.com.pl
"Bezmiar cierpienia to historia, która pochłonęła mnie od pierwszej strony i nie byłam w stanie jej odłożyć, aż po sam koniec. To historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, po których przeanalizujesz, jak ważne i potrzebne do życia jest wsparcie drugiej osoby. Powieść pełna miłości, przyjaźni, a zarazem dramatycznych wydarzeń, które sprawiły iż łzy same płynęły z oczu." - Katarzyna Molska - Czytelnia Katarzyny
Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W malowniczej Łebie spotykają się dwie, poharatane przez los,dusze.

  Izy-która po zdradzie ukochanego załamała się i postanowiła wyjechać do pracy,aby zbyt wiele o nim nie myśleć.

  I Adama-sieroty,wychowującego się u boku dziadka i borykającego się z biedą.Chłopak ma jeszcze dwuletniego synka z dziewczyną,która najchętniej by go wymazała ze swojego życia.

  Obydwoje,Iza i Adam,zaprzyjaźniają się i spędzają ze sobą coraz więcej czasu.

  Czy to wystarczy,aby przełamać zły los?

  Czy Iza będzie w stanie pomóc Adamowi?

  Czy Adam pomoże Izie?

  ********************************************

  To,co autorka zrobiła w tej książce,to się po prostu w głowie nie mieści.

  Ja-taka twardzielka-a siedziałam i ryczałam jak bóbr.

  To było takie smutne...a jednocześnie takie piękne,szczere i prawdziwe...że zostałam dosłownie zmiażdżona!!!

  Ada ma ogromny dar ubierania w proste słowa wielkich emocji i dzięki temu ta historia jest jedyna,wyjątkowa i tak mocno chwyta za serce.

  Człowiek rozpada się na milion kawałków ze świadomością,że to nie była fikcja.

  Coś z tej historii wydarzyło się naprawdę.

  Ta książka zapadła mi głęboko w serce i zawsze będę o niej pamiętać, a Wam ogromnie polecam.

  Tylko zanim zaczniecie czytać,zaopatrzcie się w pudełko chusteczek.

  Bo w tej książce jest prawdziwy BEZMIAR CIERPIENIA.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  BEZMIAR CIERPIENIA do kolejna 📗 pozycja spod pióra Adriany Rak - autorka. Moja przygoda z pisarką rozpoczęła się od książki „Zagubieni”. Dlatego też nie zawahałam się jak tylko pojawi się okazji do przeczytania „Bezmiaru cierpienia” 🥰 Może najpierw od strony technicznej zacznę ;) Chwała ponownie za duuużą czcionkę. Wzrok się nie męczy przy nocnym czytaniu a dla mnie to wyjątkowo ważne po korekcji wzroku. Poznajemy Adama pochodzącego z ubogiej rodziny. Na domiar złego, kiedy miał 7 lat w trakcie pożaru mieszkania zmarli jego rodzice z powodu zatrucia tlenkiem węgla. Adam był wówczas u kolegi na urodzinach. Pod opiekę wziął go dziadek. Iza natomiast nie musi martwić się o swoją przyszłość, bogaci rodzice zapewniają jej wszystko czego potrzebuje. Nie mniej, Iza mimo wszystko stara się sama na siebie zarabiać. Została zdradzona – przez chłopaka pochodzącego z Maroka - Hamida. Trochę czasu zajęło jej dojście do siebie. Postanawia wyjechać do Łeby do pracy sezonowej w sklepie abym tym samym stać się bardziej niezależną od rodziców. Z Adamem poznają się w restauracji, gdzie Iza wybrała się na obiad po zakończonej zmianie a Adam pracuje jako kelner, też zarabiając na pracy sezonowej. Od razu przypadli sobie do gustu i się zaprzyjaźniają. Adam jest dość skrytym chłopakiem, ale zaufali sobie. Zwierzają się sobie z trosk, obaw i problemów. Iza opowiada mu o zdradzie jakiej dopuścił się Hamid, a Adam o tym, że ma dwuletniego synka - Kamilka. Chcą dla siebie jak najlepiej. Adam wyjaśnia Izie dlaczego warto aby dała Hamidowi drugą szansę, skoro tak o nią zabiega i prosi o wybaczenie, a Iza pomaga mu zawożąc go w odwiedziny do synka. Nikola, matka Kamilka nie ułatwia Adamowi odwiedzin. Cały czas szuka dziury w całym, jakby miała mu coś za złe. Pewnego wieczoru Iza wybiera się z koleżankami do klubu. Zabawa trwa w najlepsze a Adam stojący na bramce kontroluje kto wchodzi i wychodzi. Zauważa Izę, która idzie chwiejnym krokiem z jakiś obcym mężczyzną. Postanawia interweniować. Okazuje się, że Iza dostała tabletkę gwałtu i Adam można śmiało rzec uratował jej życie. Sprawcę na szczęście udało się zatrzymać. Są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Ich więź się zacieśnia, nie ma tam żadnego podtekstu, obiecują sobie, że zostaną przyjaciółmi aż po grób. Sezon wakacyjny dobiega końca i każde z nich wraca do swojego domu. Po powrocie Adam dowiaduje się od dziadka, że Nikola przekazała mu informację, iż Kamil nie jest jego synem. Adam jest załamany, świat mu się zawalił. Jak rozwiąże zaistniałą sytuację❓ Czy będzie mógł liczyć na wsparcie Izy❓ Czy Iza da Hamidowi drugą szansę i mimo zdrady wróci do niego❓

  „ – Och, wybacz, że nie jestem wróżką i nie domyśliłam się, że książę Hamid mnie odwiedzi – prychnęłam i ucieszyłam się w duchu, że odwiozłam najpierw Adama do jego mieszkania, dzięki czemu zaoszczędziłam mu widoku mojego eks.”

  Książkę czyta się jednym tchem, każda strona wciąga jeszcze bardziej. Końcówka książki to istny wyciskacz łez, dlaczego❓ Zachęcam do przeczytania i przekonania się na własnej skórze 😇😘☺️

  --- Zaczytany Książkoholik

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Iza to dziewczyna, która ma wszystko. Rodzice dbają o nią i jej potrzebny, przez co niczego jej nie brakuje i może się skupić na nauce. Ostatnimi czasy przechodzi jednak trudny okres, gdyż ukochany ją zdradził, co doprowadziło do rozstania. Bohaterka nie potrafi sobie poradzić ze stratą osoby, na której jej tak bardzo zależało. Zamierza jednak wyjechać do Łeby, aby zacząć sezonową pracę, która ma nadzieję sprawi, że przestanie zadręczać się wspomnieniami.

  Adam to chłopak, który mimo młodego wieku jest niezwykle dojrzały. Bohater nie miał łatwego życia i trudna sytuacja zmusza go do podejmowania się każdej pracy, by móc utrzymać nie tylko siebie, ale również dwuletniego synka, który jest dla niego całym światem. Adam by móc zarobić więcej pieniędzy wyjeżdża do Łeby do pracy. Taka opcja to dla niego konieczność, jednak dla synka zrobi wszystko.

  Iza i Adam to dwa zupełne przeciwieństwa. Jednak jedno przypadkowe spotkanie w restauracji, w której pracuje Adam sprawia, że już od pierwszej chwili nawiązuje się między nimi niezwykła więź. Oboje po przejściach, oboje potrzebują kogoś kto ich wysłucha i po prostu będzie. Trafili na siebie nie przez przypadek, jednak czy ta przyjaźń wystarczy, aby zapobiec wciąż galopującym myślą?

  "Bezmiar cierpienia" piękna, choć bolesna książka o przyjaźni, która narodziła się tak nagle, jednak była najlepszym co mogło się bohaterom w tamtym momencie przytrafić. O tym jak niezwykle ważne jest, aby mieć obok siebie kogoś, kto będzie zawsze, kiedy go potrzebujemy. O miłości, która nieraz rani, jednak ważne jest, aby potrafić wybaczyć, gdyż czasami danie drugiej szansy wcale nie oznacza popełnienie błędu, a wręcz sprawia, że wszystko układa się jeszcze lepiej niż do tej pory. Bohaterowie, którzy mimo młodego wieku są niezwykle dojrzali i mimo, że miewali gorsze momenty, wystarczyła chwila rozmowy z drugą osobą, aby zacząć inaczej myśleć i dostrzegać niektóre rzeczy z zupełnie innej perspektywy. Wzruszająca, smutna, dająca do myślenia historia, którą bardzo dobrze się czytało. Lektura, która pokazuje, że nie zawsze jesteśmy w stanie zapobiec niektórym wydarzeniom i pomóc drugiej osobie, jeśli ona tej pomocy nie chce przyjąć. Najważniejsze jednak, że próbujemy i ta druga osoba ma świadomość, że zawsze obok jest ktoś, komu zależy i kto kocha bez względu na wszystko. Książka, która pochłania i trudno się od niej oderwać. Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwudziestojednoletnia Izabela właśnie zakończyła trudny związek, do czego skłoniła ją niewierność ukochanego. Dziewczyna jest załamana, ale z pomocą najbliższych staje na nogi i postanawia opuścić swój malowniczy Gdańsk, by wyjechać do Łeby, gdzie ma zacząć sezonową pracę.

  Adam to dwudziestoletni, niezwykle dojrzały, ale też pogubiony chłopak, który z powodu ciężkiej sytuacji życiowej musi podejmować się każdej pracy. Wyjazd do Łeby i opuszczenie swojego dwuletniego synka to dla niego konieczność. Chłopak żyje z dnia na dzień, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jak beznadziejnej sytuacji się znalazł.

  Ta dwójka poharatanych przez los młodych ludzi poznaje się przypadkiem w restauracji, w której pracuje Adam. Już od pierwszych chwil nawiązują ze sobą niezwykłą więź, która przetrwa wiele przeciwności losu… Czy jednak przyjaźń wystarczy, by zapobiec temu, co podpowiadają myśli?

  "Ze wszystkich sił pragnęłam właśnie takiej bajki - bajki, w której ja i on, szaleńczo w sobie zakochani, będziemy ze sobą do końca swoich dni... Oddałabym wiele, aby tak właśnie było..."

  "Bezmiar cierpienia" jest kolejną już książką Adriany Rak, którą miałam okazję przeczytać. Tym samym stała się moją ulubioną powieścią autorki, o okładce nie wspomnę - świetlny dobór barw. Wyraźnie także widać większą dojrzałość w kreowaniu historii, czy to w przedstawianiu wydarzeń, tworzeniu bohaterów czy opisów tła. Jednocześnie w dalszym ciągu czuć lekkość pióra, dzięki czemu czyta się naprawdę szybko i przyjemnie, choć tym razem to naprawdę niełatwa lektura.

  Izabela i Adam - dwoje równorzędnych bohaterów, ale to Adam bardziej skradł moje serce. Jego emocje, rozterki, ból, strach, żal, gorycz zostały doskonale wyeksponowane. Bez problemu mogłam poczuć to wszystko, co w nim siedzi. Adam przypomniał mi, że w każdym z nas tkwi małe dziecko. Nieważne ile macie lat, jaki bagaż doświadczeń i przeżyć - nie pozwólcie, by ktoś lub coś wpływało na to, czego pragniecie i kim chcecie być. Z kolei Iza, choć nieco starsza od Adama, to momentami zachowywała się jak nastolatka. No ale każdy potrzebuje czasu, aby dojrzeć. Nie zmienia to jednak faktu, że i ją polubiłam. Niby różni, ale łączy ich cierpienie i smutek, to że zostali skrzywdzeni. Całą sobą przeżywałam to, co tę dwójkę spotkało.

  ''Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że ten radosny, pełen energii chłopak, zdolny do podejmowania spontanicznych decyzji, posiada taką tajemnicę.''

  Autorka porusza wiele tematów, na które warto zwrócić uwagę. Nie są to problemy wyssane z palca, a rzeczy, które mogą dotyczyć każdego z nas. Pojawi się wątek zdrady, wybaczenia i ponownego zaufania czy utrudniania przez matkę kontaktów ojca z dzieckiem.

  Historia Izabeli i Adama pełna jest smutku i z pewnością zostanie ze mną na dłużej. Uświadamiamy sobie jak kruche jest życie, dlatego powinniśmy doceniać to, co mamy, zwracać uwagę na drobne gesty oraz czerpać przyjemność z najprostszych rzeczy. I spróbować żyć chwilą, tu i teraz, tak jak to my chcemy, a nie tak jak tego oczekują od nas inni. Ważna jest również pomoc, rada drugiej osoby nie tylko wtedy, kiedy to my jej potrzebujemy, ale i ktoś obok.

  "W tamtej chwili nie marzyłem o niczym innym. Chciałem być przy niej, bo pragnąłem czuć się potrzebny, w końcu tak samo jak ona chciałem być po prostu szczęśliwym człowiekiem."

  "Bezmiar cierpienia" to prawdziwa, przejmująca, smutna, ale i w pewien sposób dająca nadzieję opowieść o mierzeniu się ze stratą, niedającej o sobie zapomnieć bolesnej przeszłości, pięknej, choć wystawionej na próbę przyjaźni, trudnych decyzjach i wyborach, wybaczeniu, skomplikowanych relacjach damsko-męskich. Ale przede wszystkim to historia o głęboko ukrytym wołaniu o pomoc w depresji. Tylko czy każdy jest w stanie je zauważyć?... Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [RECENZJA]

  BEZMIAR CIERPIENIA

  Autor:
  Adriana Rak Adriana Rak - autorka

  Wydawnictwo: WasPos Wydawnictwo WasPos

  Premiera: 21.04.2020

  Bezmiar cierpienia to szósta książka Adriany Rak, historia bardzo osobista dla Autorki, bo wydarzyła się naprawdę. Książka pisana jest z perspektywy dwójki głównych bohaterów: Izy i Adama, rozdziały przeplatają się, dzięki czemu Czytelnik może lepiej ich poznać.

  Iza to dwudziestojednoletnia dziewczyna, mieszka w Gdańsku, pochodzi z bogatej rodziny, wcześniej dużo podróżowała po świecie, wydaje się, że ma wszystko, jednak nie jest do końca szczęśliwa. Niedawno rozstała się ze swoim ukochanym, który zdradził ją z przypadkowo poznaną dziewczyną. Izabela przez dłuższy czas była smutna i załamana. Jednak z pomocą najbliższych udało jej się stanąć na nogi. Postanowiła wyjechać do Łeby i podjąć sezonową pracę, by wypełnić wakacyjny czas i nie myśleć o byłym chłopaku.

  Adam to dwudziestoletni chłopak, choć bardzo młody to nad wiek dojrzały. Ma dobre serce, ogromne pokłady ciepła i dobra, zawsze pomocny i wspierający pozytywnym słowem. Jednak ma za sobą trudną przeszłość i aktualnie ciężką sytuację finansową. Aby zarobić pieniądze na utrzymanie swojego dwuletniego synka i pomoc dziadkowi, postanawia wyjechać do Łeby i w sezonie wakacyjnym zarobić tam więcej pieniędzy. Zatrudnia się jako kelner w miejscowej restauracji, a wieczorami dorabia też na bramce w klubie. Adam bardzo pogubił się w swoim życiu, wcześnie stracił rodziców, wychowywany był przez schorowanego dziadka, ma bardzo trudny kontakt z matką swojego dziecka. Nikola nie pozwala mu praktycznie widywać się z synkiem, nie odbiera od niego telefonów i na każdym kroku nie szczędzi przykrych słów.

  W Łebie Adam poznaje przypadkowo Izę. Od samego początku ta dwójka łapie bardzo dobry kontakt. Zaczynają często rozmawiać, opowiadać o swoich radościach i smutkach, wzajemnie się wspierać, są nie rozłączni. Iza pomaga Adamowi kontaktować się z synkiem, z kolei chłopak ratuje ją podczas feralnej nocy w klubie. Wydawało by się, że powoli wszystko zmierza ku pozytywnemu zakończeniu. Iza bardzo zmieniła się podczas tego wyjazdu, sporo przemyślała, wiele zrozumiała. Adam zgłasza się po pomoc do prawnika, aby uregulować swoje kontakty z synkiem. Jednak wakacje dobiegają końca i ta dwójka opuszcza Łebę. Wtedy też ponownie wszystko zmienia się w ich życiu… Dla kogo będzie to szczęśliwe zakończenie i początek nowego życia? Kto natomiast będzie musiał zmierzyć się z przeszłością i czy poradzi sobie w uporządkowaniu teraźniejszości? – o tym przekonacie się sami.

  Bezmiar cierpienia to niewątpliwie wyjątkowa książka. Gratulacje dla Autorki odwagi podjęcia tematu oraz powrotu do trudnych wspomnień. Myślę, że Pani Adriana zrobiła bardzo piękny prezent dla swojego Przyjaciela. Głównym bohaterek książki jest niezaprzeczalnie Adam, choć jego historia jest smutna i są w niej tylko pojedyncze promyki słońca, to książkę czytało mi się bardzo szybko. Polubiłam styl Autorki, która w małej książce, którą napisało życie zawarła tak dużo trudnych tematów: zdrada, nastoletnie rodzicielstwo, problemy finansowe, wychowywanie się bez rodziców, trudne relacje między rodzicami, rozstanie i wiele innych. Pokazana została również piękna przyjaźń między dwójką młodych ludzi – prawdziwa, szczera, bezinteresowna. Chociaż zakończeniu towarzyszy smutek, wzruszenie i łzy to jednak całym fundamentem tej historii jest właśnie przyjaźń Adama i Izy. Cudownie, że powstają takie książki, poruszające ważne tematy, chwytające, za serce, zapadające w pamięć, skłaniające Czytelnika do refleksji i zastanowienia się nad tym co w życiu ważne. Bardzo zapadła mi też w pamięć postać Nikoli. W życiu każdego z nas z pewnością jest wiele takich osób, które słowem potrafią niszczyć innych ludzi, plują jadem, hejtują w sieci. Nie zastanawiając się zupełnie nad konsekwencją swoich wypowiedzi. Nad tym, że sprawiają komuś przykrość, doprowadzają do depresji i załamania się, a nawet śmierci. Mnogość problemów i brak pomocnej dłoni może doprowadzić do tragicznych skutków… Myślę, że każdy powinien przeczytać książkę, na chwilę się zatrzymać i pomyśleć, ale też rozejrzeć wokół czy nikt nie potrzebuje chociażby rozmowy i dobrego słowa.

  Bezmiar cierpienia zachęcił mnie bardzo do sięgnięcia po wcześniejsze książki Autorki. W mojej biblioteczce czekają Uwikłani, jestem też bardzo zaciekawiona Zagubionymi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Adriana Rak
 • Wydawnictwo WasPos
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 276
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366425538
 • Język: polski
 • ISBN: 9788366425538
 • EAN: 9788366425538
 • Wymiary: 14.3x20.5x2.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Cierpienia młodej Hany 5/5 Nasza cena:
21,25 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cierpienia młodej Hany

Bohaterka tomu, Hana, ma około dwudziestu lat, obgryza paznokcie, pali papierosy, maluje obrazy, lubi spacerować po lesie i pisze poezję. W śmiałych konfesyjnych wierszach podmiotka opowiada o uniwersalnych dziewczyńskich doświadczeniach – przeżywaniu swojej cielesności w oczach własnych i cudzych,...
Radość cierpienia 0/5 Nasza cena:
32,93 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Radość cierpienia

Prawdziwe świadectwo, do bólu szczere. Warto przeczytać, może się przydać. Szczerze polecam! Marek Kamiński Nałęczów Pani Hanki to nadal Cisy Żeromskiego, z galerią trochę strasznych, trochę pięknych postaci, ulotnymi spotkaniami, które pozostawiają trwały ślad, samotnością, bólem i rozczarowaniem,...
Cierp ciało 0/5 Nasza cena:
22,95 zł 27,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cierp ciało

Zoey zawsze chciała być nieco szczuplejsza. Pewnego dnia spotyka pewną dziwną kobietę, od której dowiaduje się o radykalnym programie utraty wagi. Niemal natychmiast zostaje uprowadzona wprost z ulic Manhattanu i włączona do niego. Uwięziona wraz z wieloma innymi kobietami, dla uciechy swych...
Schronienie Tom 6. Trud i cierpienie 0/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Schronienie Tom 6. Trud i cierpienie

SZÓSTY TOM CYKLU "SCHRONIENIE" Wojna domowa z religijnymi fanatykami, głód i chaos - jak zapobiec upadkowi republiki? Kościół Boga Oczekiwanego panował niepodzielnie nad wszystkimi domenami Schronienia. Po wielu stuleciach zastoju wyspiarskie królestwo Charisu zaczęło kwestionować edykty Kościoła...
Uwikłani Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,76 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani Tom 1

Agata jest młodą kobietą, którą los od samego początku nie traktował dobrze. Nieudany związek z Michałem, przy którym doświadczyła ogromnego cierpienia pozostawił w jej sercu i pamięci wiele nieprzyjemnych wspomnień i uczuć. Niestety los ponownie chce z niej zadrwić, podstawiając na jej drodze...
Francuskie noce 5/5 Nasza cena:
33,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Francuskie noce

"Miłość jest wszystkim tym, co tracisz bez miłości..." Podobno miłość łaskawa jest. Podobno też i cierpliwa... Mówią również, że przed przeznaczeniem nie da się uciec, bo przekorny los już wcześniej przygotował odpowiedni scenariusz dla każdego... lecz czy na pewno? Czy w jednej chwili można...
Zagubieni 5/5 Nasza cena:
33,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagubieni

Tamara jest dwudziestoczteroletnią samotną matką, mieszkającą w Gdańsku wraz ze swoim ukochanym synkiem oraz rodzicami. Jej ojciec jest alkoholikiem, który skutecznie niszczy porządek rodzinny. Młoda kobieta żyje z dnia na dzień i całą swoją uwagę skupia na wychowywaniu dziecka i pracy w jednym z...
Uwikłani T.2 5/5 Nasza cena:
29,94 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani T.2

Ona i onDwa zranione serca. Namiętność i pożądanie. Miłość, która jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności...Tom drugi Uwikłanych to historia obok której nie możesz przejść obojętnie. Jest pełna dramatyzmu, skrajnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji. To opowieść o ludziach, którzy mogą żyć...
Audiobook Uwikłani. Tom 2 mp3 0/5 Nasza cena:
15,44 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Uwikłani. Tom 2 mp3

Kontynuacja losów Agaty i Piotra. Czy po wielu perypetiach dane im będzie zaznać szczęścia? Agata jest młodą kobietą, którą los od samego początku nie traktował dobrze. Nieudany związek z Michałem, przy którym doświadczyła ogromnego cierpienia pozostawił w jej sercu i pamięci wiele nieprzyjemnych...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula