Marcin Przybyłek

Marcin Przybyłek - pisarz s-f/fantasy, właściciel firmy szkoleniowej, lekarz - kolejność nie jest przypadkowa. Autor futurystycznej serii książek "Gamedec", opowiadających o przygodach Torkil Aymore, “gierczanego detektywa”, mieszkającego w Warsaw City w XXII wieku. W świecie opisanym przez Przybyłka, świat gier jest realnym bytem, w którym ludzie są w stanie funkcjonować jak w świecie rzeczywistym.

W 2016 roku światło ujrzała powieść “Orzeł biały”, umiejscowiona w 2057 roku, gdzie ostatni bastion ludzkości będzie musiał zmierzyć się z ludźmi-mutantami, powstałymi na skutek wynalezienia leku na nieśmiertelność, N-Genu.

Marcin Przybyłek urodził się w Pułtusku. Od dziecka chciał być kosmonautą, kiedy jednak odkrył, że myśl technologiczna nie jest tak zaawansowana jakby chciał, uznał, że zostanie pisarzem. Zaskakująco chyba także, dla niego samego, jego drogi zawodowe skręciły w kierunku medycyny. Został psychiatrą. Po 6 latach uznał, że musi w końcu zacząć słuchać swojego wewnętrznego głosu. Niedługo później opublikował swoje pierwsze teksty, które wkrótce przybrały formę powieści. Pisarz jest żonaty, ma córkę Kalinę.

 • -41%
  Audiobook Sprzedaż albo śmierć!? mp3

  Audiobook Sprzedaż albo śmierć!? mp3

  Współczesna filozofia sukcesu przesiąknięta jest do głębi bezmyślnie powtarzanymi frazesami. Antyporadnik Marcina Przybyłka zdecydowanym ruchem “przekłuwa ten rozdęty balon”, demaskując środowisko biznesu i proponując inne spojrzenie na sukces. Każe czytelnikowi przyjąć krytyczną, zdroworosądkową...
  Ocena: 0/5
  Audiobooki mp3
  Cena: Nasza cena: 17,66 zł 29,90 zł
  Plik do pobrania
 • Outlet
  -45%
  Obrazki z Imperium. Gamedec. Tom 5. Część 2

  Obrazki z Imperium. Gamedec. Tom 5. Część 2 Outlet

  Torkil Aymore powraca! Marcin Przybyłek zasila serię „Horyzonty zdarzeń” kolejnym tomem przygód Gamedeca. Po Drugiej Wojnie z Thirami w WayEmpire nastały Czasy Szczęśliwości. Ludzkość kontroluje ImBu – cyfrowy byt będący połączeniem programu Budda i wirtualnej reprezentacji Imperatora Gorgona...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł
  produkt niedostępny
  chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności