Marcin Przybyłek

Marcin Przybyłek - pisarz s-f/fantasy, właściciel firmy szkoleniowej, lekarz - kolejność nie jest przypadkowa. Autor futurystycznej serii książek "Gamedec", opowiadających o przygodach Torkil Aymore, “gierczanego detektywa”, mieszkającego w Warsaw City w XXII wieku. W świecie opisanym przez Przybyłka, świat gier jest realnym bytem, w którym ludzie są w stanie funkcjonować jak w świecie rzeczywistym.

W 2016 roku światło ujrzała powieść “Orzeł biały”, umiejscowiona w 2057 roku, gdzie ostatni bastion ludzkości będzie musiał zmierzyć się z ludźmi-mutantami, powstałymi na skutek wynalezienia leku na nieśmiertelność, N-Genu.

Marcin Przybyłek urodził się w Pułtusku. Od dziecka chciał być kosmonautą, kiedy jednak odkrył, że myśl technologiczna nie jest tak zaawansowana jakby chciał, uznał, że zostanie pisarzem. Zaskakująco chyba także, dla niego samego, jego drogi zawodowe skręciły w kierunku medycyny. Został psychiatrą. Po 6 latach uznał, że musi w końcu zacząć słuchać swojego wewnętrznego głosu. Niedługo później opublikował swoje pierwsze teksty, które wkrótce przybrały formę powieści. Pisarz jest żonaty, ma córkę Kalinę.