Maja Popielarska

Maja Popielarska urodziła się w Trzciance, w 1973 roku. Jest polską dziennikarką. Pracuje jako prezenterka w stacjach telewizyjnych TVN, TVN24 i TVN Meteo Active.

Maja Popielarska przez kilka lat swojego dzieciństwa mieszkała w Afryce. Była prezenterką pogody, a także kierowniczką produkcji Zoom, emitowaną na stacji RTL7. Popielarska jest prezenterką, która pracuje w stacjach telewizji TVN. Od 2004 roku można oglądać ją w TVN Meteo Active. Dziennikarka prowadzi tam swój własny program "Maja w ogrodzie", w którym udziela porad na tematy związane z projektowaniem ogrodów oraz dbaniem o rośliny i działki. Popielarska była również autorką programu o nazwie "Grunt to zdrowie", emitowanego od 2007 roku na antenie stacji TVN Style. W 2013 roku Maja Popielarska otrzymała prestiżową nagrodę branży ogrodniczej "Honorowy Zielony Laur".

Popielarska jest autorką poradników, dotyczących prowadzenia ogrodu. Wśród wydanych przez nią publikacji znajdują się tytuły, takie jak: "Pokochać ogród" (2007), "W królestwie roślin ogrodowych" (2009), "Maja w ogrodzie wiosna - lato" (2012), "Maja w ogrodzie jesień - zima", "12 miesięcy z Mają Popielarską: Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie" (2014). Maja Popielarska jest także autorką książki dla dzieci, pt.: "Mania mała ogrodniczka".

Bestsellery - poradniki ogrodnicze

Nowości

więcej