Maciej Czarny Kozłowski

Maciej “Czarny” Kozłowski to prawdziwy znawca gier tworzący jedne z najrzetelniejszych poradników w Polsce. To nie tylko jego pasja, ale i zawód, dzięki czemu może cieszyć się ogromnym szczęściem: zarabia na swoim hobby!

 

Maciej “Czarny” Kozłowski jest autorem wielu cennych przewodników po popularnych grach. Dzieli się w nich swoim doświadczeniem i trafnymi spostrzeżeniami. Pomagają one przejść daną grę bez problemów oraz odnaleźć się w trudnym momencie.

 

Do tej pory na rynku pojawiły się poradniki autora do takich gier jak: “Might & Magic: Heroes VI”, “Total War: Shogun 2”, “Darkspore”, “Skyrim”, “Dungeon Siege 3”, “LEGO Marvel Super Heroes”, “Risen 2: Mroczne wody”, “SimCity”, “Eador: Władca rozdartego świata”, “Mass Effect 3: Leviathan” i wiele innych.

Maciej “Czarny” Kozłowski wychodzi poza instrukcję do gry, skupiając się na praktyce i starając się dotrzeć do każdego gracza. Przede wszystkim interesują go gry strategiczne, najlepiej z fantastycznym światem, bardzo dobrze oceniane przez krytyków na całym świecie.