Ewa Grzelakowska-Kostoglu

Ewa Grzelakowska-Kostoglu urodziła się 9 czerwca 1986 roku i mieszka obecnie w Warszawie. Jest wizażystką, zajmuje się również piercingiem. Od 2012 roku prowadzi na youtubie kanał urodowo-makijażowy pod nazwą "Red Lipstick Monster", na którym uczy kobiety poprawnej sztuki wykonywania makijażu. Początkowo grupa jej widzów była niewielka, jednak z czasem grono subskrybentów zaczęło się rozrastać, a Ewa coraz chętniej wzbogacała swój kanał o nowe filmy. Oprócz makijażu Ewa Grzelakowska-Kostoglu podejmuje tematykę paznokci, lakierów hybrydowych, zdobienia oraz testuje nowinki kosmetyczne.

Dzięki zdobytej popularności i przy wsparciu wiernych widzów, oprócz bycia wizażystką stała się również autorką książek. Pierwszą wydaną pozycją była "Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu." z 2015 roku, która od razu spotkała się z dużym zainteresowaniem. Autorka podejmuje w niej tematykę poprawnego wykonywania makijażu i uczy go od podstaw. Kolejną pozycją na liście jest "Tajniki DIY z Red Lipstick Monster" z 2016 roku, czyli poradnik dotyczący samodzielnego wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetyków i różnych przydatnych gadżetów. Obecnie Ewa Grzelakowska-Kostoglu przygotowuje swoją trzecią książkę, dotyczącą sztuki zdobienia i malowania paznokci.

Kanał "Red Lipstick Monster" zdobył ponad milion subskrypcji. Autorka organizuje spotkania z fanami i chętnie wspiera różne akcje charytatywne.
 • Tajniki paznokci

  CHCESZ WE WŁASNYM DOMU PIELĘGNOWAĆ I OZDABIAĆ PAZNOKCIE NICZYM W NAJLEPSZYCH SALONACH KOSMETYCZNYCH? Z EWĄ TO NAPRAWDĘ ŁATWE! Red Lipstick Monster pokaże Ci, jak w domowych warunkach: pielęgnować paznokcie i dbać o ich zdrowie, w prosty sposób tworzyć piękne wzory i kompozycje, osiągnąć świetny...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 59,90 zł
  w magazynie
 • -23%
  Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu

  Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu

  Nieważne, ile masz czasu i ile pieniędzy wydajesz na kosmetyki – Ewa z Red Lipstick Monster pokaże ci, co zrobić, by wyglądać oszałamiająco!   Ta książka pozwoli ci zrozumieć zasady makijażu. W końcu znajdziesz odpowiedź na pytania: Jak dobrać odpowiedni podkład? Jak zrobić perfekcyjną kreskę na...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,52 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin