Amadeusz ElMundo Cyganek

Gry komputerowe powinny dostarczać rozrywki i przyjemności, jednak czasem gracz napotyka przeszkody z pozoru nie do przejścia. Wówczas z pomocą przychodzą poradniki - również te, których autorem jest Amadeusz Cyganek.


Amadeusz ElMundo Cyganek to absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i polski dziennikarz współpracujący z wieloma portalami internetowymi skupiającymi się wokół tematyki technologii oraz gier komputerowych. W przeszłości związany był z serwisami instalki.pl oraz GryOnline, obecnie natomiast pisze dla TechManiaK.pl oraz RINGIER AXEL SPRINGER Polska Sp. z o.o. - w tym ostatnim pracuje jako felietonista w znanym tytule "Komputer Świat".


W swojej pracy redaktorskiej zajmuje się zarówno grami komputerowymi, jak i nowinkami ze świata nowych technologii - nie tylko takimi dotyczącymi komputerów. Wydał w formie e-booków szereg poradników gamingowych opublikowanych nakładem "GierOnline". W ich gronie znajdują się m.in. "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian", "FIFA 15", "Alice: Madness Returns", "Emergency 2012" czy "Banished". ElMundo opisuje w nich sposoby przejścia poszczególnych lokacji i pokonania przeciwników, aby oszczędzić graczom wielu godzin żmudnych, pozbawionych efektu prób i mnóstwa frustracji.


Jeśli masz problem z ukończeniem swojej ulubionej gry i myślisz, że utknąłeś na zawsze, to sięgnięcie po poradnik autorstwa Amadeusza ElMundo Cyganka może być idealnym rozwiązaniem, które pomoże gładko przejść przez trudny moment fabuły i kroczyć dalej aż do epilogu cyfrowej historii.