Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne do czytania, etui na okulary

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne do czytania, etui na okulary to kategoria pełna produktów, które pomogą Ci zadbać o Twój wzrok nie tylko podczas czytania.

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne do czytania, etui na okulary, czyli wszystko czego potrzebujesz, by chronić swoje oczy. Wiadomo, że zmysł wzroku jest tym najważniejszym. Zakłada się, że ok. 30% neuronów naszego mózgu zaangażowanych jest w przetwarzanie informacji wzrokowej. Dlatego też o oczy należy dbać w każdej sytuacji. W słoneczny dzień warto nosić okulary, które ochronią źrenice przed nadmiarem światła i szkodliwego promieniowania, natomiast okulary korekcyjne znacznie podniosą komfort czytania książek w przypadku niewielkich wad wzroku.

Znajdziecie tu produkty znanych i cenionych producentów. Oprócz okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych zamieściliśmy tu również różnego typu etui, które pozwolą Ci zabezpieczyć szkła przed uszkodzeniem. Mogą one być świetnym prezentem dla najbliższych zwłaszcza, że wiele z nich to produkty z dedykacjami (dla mamy, babci itp.)

 • Etui na okulary - Okulary Super Taty (piłka)

  Etui na okulary z dedykacją "Okulary Super Taty": wyściełane wnętrze w środku ściereczka do szkieł z taką samą grafiką co na etui Doskonały pomysł na prezent dla Taty, nie tylko z okazji jego święta! Wymiary etui: 7 x 16 x 5 cm, wymiary ściereczki: 14,5 x 14,5 cm.
  Ocena: 0/5
  Gadżet / galanteria
  Cena: Nasza cena: 27,76 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • Etui na okulary - Okulary Super Taty

  Etui na okulary to elegancki gadżet na upominek. Pasuje zarówno na okulary do czytania jak i przeciwsłoneczne. Twarda obudowa zabezpieczy przed uszkodzeniem czy zarysowaniem.
  Ocena: 0/5
  Gadżet / galanteria
  Cena: Nasza cena: 27,76 zł
  wysyłka do 72 godzin

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej