Amerykańska księżniczka. Prawdziwa historia Kopciuszka

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
304
Wydawnictwo
Nasza cena: 38,69 zł 42,99 zł Taniej o: 10%

Intrygująca pozycja, która wciągnie Cię jak najlepsza powieść. Poznaj historię amerykańskiej księżniczki, która wydarzyła się naprawdę nie aż tak dawno temu.

"Amerykańska księżniczka" to opowieść o wyjątkowej postaci, jaką była Allene Tew. Choć urodziła się jako córka bankiera w niewielkim, prowincjonalnym miasteczku, doczekała się nie tylko uznania arystokracji, ale i książęcego życia. W sumie pięć razy wyszła za mąż, a jej burzliwe życie pełne było zwrotów akcji i zaskoczeń. Brzmi to trochę jak baśń - jednak Tew rzeczywiście udało się osiągnąć wiele, znajdując się u boku właściwego mężczyzny. Fortuna, jaką zgromadziła na swoim koncie, była godna pozazdroszczenia, a choć kobieta nie zawsze była szczęśliwa, mogła bez zawahania podejmować trudne wybory i do woli kierować swoim życiem, nie oglądając się wstecz.

Allene Tew, a właściwie Allene Tew Hostetter Nichols Burchard Kostriz de Kotzebue, była amerykanką, która dzięki małżeństwu stała się europejską arystokratką. Urodziła się siódmego lipca 1872 roku, a zmarła pierwszego maja 1955 roku w wieku osiemdziesięciu dwóch lat.


O książce

Historia córki bankiera z małego miasteczka, która pięć razy stanęła na ślubnym kobiercu: a to z hazardzistą, a to z maklerem, aż wreszcie z członkiem rodziny królewskiej. To lekka i wdzięcznie napisana biografia, która płynie przez stulecia i wystawia rachunek amerykańskiemu snowi.

Hilary Mantel


O autorce

Autorką książki "Amerykańska księżniczka" jest Annejet van der Zijl, holenderska pisarka oraz historyczka, urodzona w 1962 roku. Jest twórczynią cenionych biografii, a także innych historii opierających się na faktach. Opisana wyżej pozycja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków; co więcej, zyskała dużą popularność, stając się w Holandii prawdziwym bestsellerem.

Recenzje (8)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dzisiaj kilka słów o książce "Amerykańska księżniczka"

  Nie jest to jednak bajka o Kopciuszku, jak to sugeruje tytuł. To opowieść o życiu Allen Tew, dziewczyny z małego amerykańskiego miasteczka, która przez pewien czas mogła się poszczycić tytułem książęcym, ale jej życie wcale nie wyglądało jak bajka. Jej droga do osiągnięcia amerykańskiego snu nie była usłana różami i nie pojawiła się wróżka, która magicznie je odmieniła.

  Miała z jednej strony barwne, a z drugiej trudne życie. Pięciu mężów, śmierć dzieci, wielki majątek... Podziwiam w niej to, że pomimo wielu porażek i tragedii umiała się podnieść i iść dalej. A tych w jej życiu nie brakowało. Poza tym można się od niej uczyć, że jeśli się czegoś bardzo chce, to można osiągnąć wiele 🙂

  Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej kobiecie, więc tym bardziej z ciekawością sięgnęłam po książkę. Lubię też wiek XIX i czytanie o ludziach, zwyczajach, ich codziennym życiu w tamtym okresie sprawia mi dużo przyjemności. Książkę czyta się szybko, każdy kolejny rozdział z coraz większą ciekawością. Napisana jest z niezwykłą lekkością. Do tego zdjęcia, które są świetnym dodatkiem 😊 Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Pragnęła przyjemności, przygód, a nade wszystko świata większego niż w istocie tak jeszcze małomiasteczkowe Jamestown.”

  Poznajcie historię Allene Tew, , która dumnie kroczyła przez życie. Ta elegancka dama w XIX w. wiodła prym na salonach. Stanowiła wzór ówczesnej kobiety. Wzbudzała ciekawość wśród dziennikarzy. Wciąż było o niej głośno. Zaradna, towarzyska, kochała wygodne życie i czerpała z niego jak najwięcej – taka była Allene…

  …córka prostego bankiera z małego miasteczka, dla której jak mogłoby się wydawać, śmietanka towarzyska i paryskie salony pozostaną jedynie złudnym marzeniem.

  Choć brzmi to wręcz nieprawdopodobnie, przed Wami prawdziwa historia dziewczyny, która prosto z prowincjonalnego miasteczka wzbiła się na sam szczyt. Jesteście ciekawi, jak Kopciuszek z Jamestown zdobył tytuł księżniczki, hrabiny i został matką chrzestną królowej Holandii?

  Allene była zamężna 5 razy, miała dwoje dzieci, a także wiele podopiecznych, z którymi utrzymywała bliskie kontakty. Pomagała rodzinie i przyjaciołom, kochała ludzi, podróże.

  „…jako sędziwa kobieta w istocie wciąż była pełną wigoru dziewczyną z Jamestown, otwartą i z zainteresowaniem patrzącą na świat dookoła. […] cieszyły ją małe rzeczy, takie jak wakacje z Paulem i Alice Brown, sekretarką, a zarazem damą do towarzystwa i przyjaciółką, w ‘’maciupeńkim, uroczym domku w górach’’ w New Hampshire.”

  Jednak ta twarda i pewna siebie dama również miała swoje zmartwienia. Wielokrotnie doświadczyła rozczarowań, bolesnej straty, a z każdego mniej lub bardziej przykrego wydarzenia wyciągała lekcję.

  Przed Wami biografia, którą pokochacie. Tak jak ja pokochałam Allene, a jej historia po prostu mnie oczarowała.

  Przyznam, że nigdy nie sięgałam po biografie. Nie były one w kręgu moich zainteresowań, jeśli chodzi o książki. Jednak na ten tytuł się skusiłam i okazała się to wspaniała decyzja.

  Książka ta oferuje naprawdę wiele, od losów niesamowitej kobiety - jej perypetii miłosnych, rodzinnych po ważne wydarzenia historyczne i polityczne na świecie. Jest to barwna podróż przez XIX wiek, w którym to Allene pięła się po drabinie społecznej na sam szczyt. Kobieta, której losy zostały spisane na stronnicach niniejszej książki, to postać niezwykle ciekawa. Przeczytamy o tym, jak na przestrzeni lat kształtował się jej charakter, a pozycja społeczna zmieniała się wraz z wzlotami upadkami samej Allene. Poznamy historię o wielkiej miłości, ale też o tej nieudanej, pełnej zawodów i rozczarowań. Jak wielką siłę nosiła w sobie prosta dziewczyna z prowincji?

  Biografia została napisana niezwykle lekko i przystępnie, a przede wszystkim ciekawie, więc czyta się ją błyskawicznie i z zapartym tchem. Autorka serwuje nam garść interesujących faktów oraz ciekawostek. Wspaniale przedstawiła życie na salonach, przyjęcia i wszelkie luksusowe rozrywki, na jakie mogli sobie pozwolić majętni i dobrze urodzeni ludzie w tamtym czasie. W książce znajdziemy fotografie, a także fragmenty z listów czy gazet.

  Jest to książka, która zostanie w mojej głowie i sercu. Gorąco Was zachęcam do tego, aby przenieść się do świata Allene – Kopciuszka, który zaskoczył świat.

  Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Znak Horyzont

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Allene była i pozostała Królową Spraw do Zreperowania. [...] Przeszłość nie była przywoływana prawie nigdy [...] Allene gabinet osobistej historii trzymała solidnie zamknięty na klucz. [...] nowoczesne poglądy na temat przepracowywania żałoby i wyrażania uczuć niewiele ją obchodziły. Jej dewiza brzmiala: iść naprzód i nie oglądać się za siebie."

  Życie Allene - dziewczyny z prowincjonalnego miasteczka: pięć małżeństw, dwójka dzieci, miliony na koncie, bycie członkinią rodziny królewskiej...

  Allene to z całą pewnością postać nietuzinkowa. Kobieta, która wiele przeszła, dużo doświadczyła, osiągnęła i niezależnie od sytuacji nie poddawała się, lecz wciąż dążyła przed siebie.

  Historia Allene chociaż wydaje się bajkowa, w rzeczywistości sielanką nie była. Kobieta poznała różne aspekty życia: bogactwo, macierzyństwo, małżeństwa, ale też poczucie straty, porażki, żałoby. I mimo, że początek swojej wielkiej drogi rozpoczęła korzystnym małżeństwem.., sama potrafiła zadbać o siebie, wykazując się sprawnością w prowadzeniu interesów.

  Książkę czyta się bardzo dobrze. Poza losami Allene przedstawiono zarys czasów i okoliczności, w których żyła. Autorka podeszła rzeczowo do tematu. Bazuje w dużej mierze na wzmiankach w prasie. Dodatkowym atutem jest również znaczącą ilość zdjęć, nie tylko samej Allene, ale też ludzi, którymi się otaczała i miejsc z nią związanych.

  Biografie raczej nie staną się jednym z moich ulubionych gatunków, choć muszę przyznać, że z tą spędziłam całkiem miło czas. Pozycja ta z pewnością przybliży nam, zarówno koleje losu "Amerykańskiej księżniczki", jak i rys historyczny okresu, w którym żyła, choć sama osobowość i motywacja Allene pozostanie dla nas częściowo ukryta. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nigdy nie słyszałam o amerykańskiej księżniczce. Nawet nie wiem czy jest to bardziej znana postać. Jednak, gdy zobaczyłam książkę o Allene Tew, to postanowiłam ją poznać. Nie będę udawać, ale to właśnie tytuł książki „Amerykańska księżniczka” sprawił, że zaciekawiłam się nią. Jako mała dziewczynka bardzo lubiłam księżniczki, a najbardziej Kopciuszka i porównanie głównej bohaterki książki pani Annejet van der Zijl do tej bajkowej postaci przekonało mnie na tyle, że zechciałam poznać historię kobiety, która została nazwana imieniem mojej ulubionej postaci z dzieciństwa.

  Moje początki z książką „Amerykańska księżniczka” były ciężkie. Nie potrafiłam od początku się skupić i wciągnąć w historię. Musiało minąć trochę kartek, aby historia mnie zainteresowała. Jednak, gdy tak się stało, to już nie mogłam odkleić się od książki. Byłam ciekawa, co jeszcze takiego przeżyła Allene i jak skończyło się jej życie. Zaskoczyło mnie to, że biografia nieznanej mi wcześniej kobiety aż tak mnie wciągnęła. Pochłaniałam każdy szczegół z jej życia i kibicowałam, aby wiodła jak najlepsze życie.

  Książka „Amerykańska księżniczka” nie wciągnęła mnie od pierwszej strony. Jednak cieszę się, że nie zraziłam się do niej i czytałam dalej, gdyż otrzymałam niesamowitą historię. Momentami trudno było mi uwierzyć, że jedna kobieta przeżyła tyle w życiu. Mam wrażenie, że biografia Allene wciągnęła mnie tak samo jak dobry kryminał. Przejmowałam się jej losami i byłam ciekawa rozwiązania, czyli tak naprawdę końcówki życia Tew. Nie sięgam zbyt często po biografie, lecz tę na pewno umieszczę na półce z ulubionymi historiami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Amerykańska księżniczka" to historia, która miała miejsce naprawdę. Czy sen mógł się ziścić?

  Allene Tew już od samego początku była różnie traktowana ze względu na pochodzenie. Nie należała jednoznacznie do jednej klasy społecznej. Później wychodziła za mąż aż pięć razy, co także nie przysporzyło jej sympatii. Poznajcie losy kobiety, która nawet po śmierci doczekała się rozgłosu.

  Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem w formie biografii Allene Tew. Zawiera czarno-białe fotografie z podpisami, które także urozmaicają lekturę. Całość została podzielona na rozdziały, które początkowo opisują dzieje ojca Allene, a później jej życie i to co się działo po jej śmierci.

  ,,Amerykańska księżniczka" Annejet van der Zijl to historia, którą napisało życie. Jedna kobieta, pięciu mężów, pokaźny majątek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Tablice matematyczne. Szkoła podstawowa 4-8 0/5 Nasza cena:
21,97 zł 22,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tablice matematyczne. Szkoła podstawowa 4-8

Nowa publikacja dla uczniów szkoły podstawowej przydatna podczas lekcji matematyki oraz przygotowań do egzaminu ósmoklasisty. Stanowi kompendium wiadomości z matematyki niezbędnych w szkole podstawowej. Zawiera informacje, które są najczęściej wykorzystywane podczas rozwiązywania zadań. wspiera...
Język polski. Retoryka. Ćwiczenia ósmoklasisty 0/5 Nasza cena:
10,91 zł 13,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język polski. Retoryka. Ćwiczenia ósmoklasisty

Retoryka wywodzi się ze starożytności. To umiejętność skutecznego przekonywania odbiorcy oraz sztuka pięknego przemawiania. Znajomość chwytów retorycznych oraz umiejętność właściwego posługiwania się nimi są bardzo ważne we współczesnym świecie. Ćwiczenia ósmoklasisty zostały opracowane z myślą o...
Ozdoba dekoracyjna filcowa samoprzylepna Boże Narodzenie Renifer CRAFT WITH FUN 463691 0/5 Nasza cena:
7,08 zł 8,47 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ozdoba dekoracyjna filcowa samoprzylepna Boże Narodzenie Renifer CRAFT WITH FUN 463691

Zalety produktu idealne do zdobienia kartek okolicznościowych, świetnie sprawdzą się również jako element dekoracyjny do pokoju dziecka czy dodatki do prezentów, ozdoby filcowe posiadają taśmę samoprzylepną. Przy pomocy tego zestawu możesz zaprojektować własne ozdoby świąteczne. Używaj tych...
Winnetou. Klub Podróżnika. Tom 12. Część 3 0/5 Nasza cena:
10,33 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Winnetou. Klub Podróżnika. Tom 12. Część 3

Klub Podróżnika to kolekcja klasycznych powieści młodzieżowych - 35 książek takich mistrzów pióra, jak: Aleksander Dumas, Jack London czy Juliusz Verne. Nie mogło w niej zabraknąć i polskich akcentów: cykl o Tomku Wilmowskim Alfreda Szklarskiego czy „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza. Dla...
Rebel Harry Potter Zaczarowany kalendarz adwentowy 0/5 Nasza cena:
129,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rebel Harry Potter Zaczarowany kalendarz adwentowy

24 wyjątkowe niespodzianki zamknięte w magicznym pudełku!Harry Potter: Enchanted Advent Calendar to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów czarodziejskiego świata Harry'ego Pottera! W magicznym pudełku znajdują się 24 niezwykłe i różnorodne przedmioty - od magnesów, po breloczki, aż do...
Atlas wędzonek i wyrobów domowych 5/5 Nasza cena:
18,91 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Atlas wędzonek i wyrobów domowych

Przygotowywanie domowych wyrobów to piękna polska tradycja kulinarna. Produkty te są naturalne, świeże i zdrowe, nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak barwniki, konserwanty i ulepszacze. Książka zawiera wiele ciekawych i sprawdzonych pomysłów na własnoręcznie wytwarzane...
Planowanie ruchu ręki. Zestaw 0/5 Nasza cena:
35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planowanie ruchu ręki. Zestaw

Ćwiczenia planowania ruchu ręki przygotowują do nauki pisania, stymulują sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Odtwarzanie przez dziecko prezentowanych wzorów pełni funkcję stymulacji lewopółkulowej (odwołującej się przede wszystkim do umiejętności linearnych oraz sekwencyjnych)....
Ponad sobą 4/5 Nasza cena:
15,12 zł 25,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad sobą

To, co prawdziwe, często jest niewidoczne dla oczu.W małym amerykańskim miasteczku zniewolona przez zasady obowiązujące w lokalnej społeczności młoda Avery Vandenbour zmaga się z problemami wieku dojrzewania oraz pochłaniającą ją w coraz większym stopniu anoreksją i zaburzeniami lękowymi. Znana...
Super Powers 4. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
25,88 zł 26,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Powers 4. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Praca z zeszytem ćwiczeń Super Powers 4 to: możliwość korzystania z różnorodnych zadań, pozwalające na swobodne przećwiczenie wszystkich zagadnień językowych w szkole i w domu, wskazówki pomagające uczniom w samodzielnym wykonywaniu ćwiczeń, przyjazny layout, dużo miejsca na wykonywanie zadań...
Matematyka z kluczem 7. Podręcznik 0/5 Nasza cena:
37,01 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z kluczem 7. Podręcznik

Nowa edycja 2020-2022. Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 7 szkoły podstawowej jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne, które ułatwiają zrozumienie ważnych zagadnień i kształcenie umiejętności przedmiotowych....
eBook Śreżoga. Lipowo. Tom 12 mobi epub 0/5 Nasza cena:
30,52 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Śreżoga. Lipowo. Tom 12 mobi epub

Dwunasty tom sagi o Lipowie. Ktoś czai się z siekierą w ciemności. Sierżant sztabowy Radosław Trawiński boi się, że to aspirant Daniel Podgórski, który odkrył, że śmierć jego partnerki nie była samobójstwem. Czyżby przyszedł się zemścić? Tymczasem w okolicy giną jeszcze trzy osoby. Właściciel...
eBook Odzyskać czas. Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,76 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Odzyskać czas. Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie mobi epub

To Ty masz kontrolować swój czas, a nie on ciebie. Dobre rady są naprawdę dobre, gdy są sprawdzone na własnej skórze. Bożena Kowalkowska od lat uczy freelancerów, etatowców i pracujących rodziców, jak dobrze planować, żeby mieć więcej czasu dla siebie, swoich bliskich i na swoje pasje. Temat zna od...
Wybrane bestsellery
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
26,38 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Boginie 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
16,90 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
O psie, który uratował święta 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula