alPaka książek po 19,90 zł

alPaka książek po 19,90. Sprawdź >> One znów nas odwiedziły! Książkowe alPaki fikają i brykają z radości, bo mają dla Ciebie książki po 19,90 zł!

Co powiesz na paczkę z książkami po 19,90 zł?

Cena to jeszcze nie wszystko, bo ważna jest zawartość, a ta mile Cię zaskoczy. W paczuszce znajdziesz wiele nowości. To różnorodne książki, zatem z pewnością znajdziesz tytuły, które trafią w Twój czytelniczy gust. Złap za kryminały, powieści obyczajowe, reportaże i wiele, wiele innych książek.

Niczym wytrawny Książkoholik powiększ swoje stertki wstydu pełne książek czekających na przeczytanie. W końcu już prawie lato, dni są coraz dłuższe, zbliżają się wakacje i urlopy, więc będzie mnóstwo czasu na lekturę!

alPaka książek po 19,90 zł. Sprawdź >>

Książki w tej promocji możesz złapać do 18 czerwca ⌛


Tylko zobacz, jakie smakołyki mamy po 19,90 zł  

Klan. Sprawdź >>Klan Adrienne Young

Siedemnastoletnia wojowniczka Eelyn walczy u boku swoich pobratymców z plemienia Aska w odwiecznej wojnie z plemieniem Riki. Jej życiem rządzą proste zasady: walczyć i przetrwać. Pewnego dnia na polu bitwy Eelyn spotyka swojego brata, walczącego po stronie wroga. Brata, którego śmierć widziała na własne oczy pięć lat wcześniej.
Świadoma jego zdrady musi przeżyć zimę w górach jako niewolnica Riki, w wiosce, gdzie każdy jest jej wrogiem. Jednak kiedy wioskę Riki najeżdżają bezlitośni wrogowie rodem z legend, Eelyn musi zrobić wszystko, co w jej mocy, by wrócić do rodzinnej wioski. Aby tego dokonać, musi zaufać Fiskemu, przyjacielowi jej brata.

Sprawdź książkę >>Ziarno prawdy. Sprawdź >>Ziarno prawdy Zygmunt Miłoszewski

Druga część bestsellerowej trylogii o prokuratorze Szackim! Wiosna 2009 roku, rozczarowany prokurator żegna się z Warszawą i przenosi się do Sandomierza. Tam spada na niego śledztwo w sprawie dziwacznego morderstwa cenionej działaczki społecznej. Szacki musi zmierzyć się ze ścianą milczenia i medialną gorączką. I z historią, która wydarzyła się przeszło sześćdziesiąt lat wcześniej...

Sprawdź książkę >>
Historie o zwykłym szaleństwie. Sprawdź >>Historie o zwykłym szaleństwie Charles Bukowski

Niepublikowane opowiadania Charlesa Bukowskiego.

Nikt tak jak Charles Bukowski nie potrafi zręcznie przeplatać kultury wysokiej z niską. Mieszając prostytucję z filozofią Kanta, przechodząc od rozpaczy do muzyki klasycznej, „stary świntuch” tworzy własną, współczesną dystopię. Nie inaczej jest w przypadku nowych, niepublikowanych w Polsce opowiadań. Cięte a zarazem delikatne, humorystyczne lecz niepokojące sceny z życia amerykańskiego półświatka to proza Bukowskiego w najlepszym wydaniu — gorącokrwista, pełna skrajności i do bólu realistyczna. Historie o zwykłym szaleństwie pochodzą z najlepszego okresu twórczości pisarza (początek lat 70.), w którym Bukowski stworzył również — znane polskiemu czytelnikowi — teksty, wchodzące w skład tomu Najpiękniejsza dziewczyna w mieście.

Sprawdź książkę >>

Więcej książek po 19,90 zł >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać