7% dodatkowej zniżki w prezencie!

7% dodatkowej zniżki w prezencie w TaniaKsiazka.pl >>

Mamy dla Was prezent na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn - to dodatkowe 7% zniżki na całe tanioksiążkowe zamówienie!

Z okazji dwóch wyjątkowych świąt mamy dla Was coś specjalnego. To kod na dodatkowy rabat! Co więcej, ten kod łączy się ze wszystkimi aktualnie obowiązującymi promocjami! Chcecie dowiedzieć się, jak z niego skorzystać? To proste!

7% dodatkowej zniżki. Sprawdź >>

Wystarczy, że w koszyku w miejscu na kod rabatowy wpiszecie magiczne słówko PREZENT, a łączna cena Waszego zamówienia spadnie o 7%. Ten kod dodatkowo rabatuje nawet te książki, które kupiliście w ramach naszych promocji. 

Jeżeli jesteście ciekawi tego, z jakimi obniżkami możecie go połączyć, to koniecznie zajrzyjcie w to miejsce. ;-)


A może macie ochotę upolować książki, o których jest głośno?

 Kołysanka z Auschwitz  Mario Escobar

Niemcy, 1943 rok. Helene Hannemann budzi swoje dzieci, aby zaczęły szykować się do szkoły. Jej mąż Johann niedawno stracił pracę i nie ma szans na nową ze względu na swoje romskie pochodzenie. Jednak zanim rodzina Hannemann rozpocznie kolejny dzień, ich codzienność przerywają mundurowi wysłani przez SS.
Johann razem z pięciorgiem dzieci mają zostać zesłani do Auschwitz, ponieważ w ich żyłach płynie romska krew. Helene jest czystej krwi Niemką i może zostać, a mimo to dobrowolnie postanawia opuścić dom razem z najbliższymi. Wszyscy trafiają do nazistowskiego obozu koncentracyjnego.

Kup książkę >>


Kobiety Donalda Trumpa Nina Burleigh

Czy którykolwiek prezydent w historii Stanów Zjednoczonych miał bardziej napięte  relacje z kobietami niż Donald Trump? Co może o nich sądzić mężczyzna, który w jawny sposób zdradzał wszystkie trzy żony, pożerał wzrokiem własną córkę, a „łapanie za cipki” traktuje jako sztukę uwodzenia?
Dziennikarka Nina Burleigh w swojej obszernej i prowokacyjnej książce opisuje życiorysy kobiet z najbliższego otoczenia 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Opowiada o jego babci Elizabeth, matce Mary, żonach: Ivanie, Marli i Melanii oraz najstarszej córce Ivance, która odziedziczyła po ojcu smykałkę do interesów. Autorka wspomina również o dwóch starszych siostrach Trumpa, o jego często pomijanej córce Tiffany, a także o kobietach, które zarzucały mu molestowanie seksualne i zostały nazwane przez niego „kłamczuchami”.

Kup książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać