3 książki za 39,90 zł. Stwórz swój pakiet!

3 książki za 39,90 zł. Stwórz swój pakiet!

O rety! Skuś się na pakiety i złap 3 książki za 39,90 zł.

Co więcej, to Ty decydujesz, jakie książki znajdą się w Twoim pakiecie. Możesz wybierać z mnóstwa rożnorodnych tytułów. Wśród nich znajdziesz powieści obyczajowe, reportaże, książki dla dzieci i wiele innych od wydawnictw: Kobiece, Znak, SQN, Foksal i Muza. Z pewnością wiele z nich trafi  w Twoje czytelnicze upodobania. Co więcej, nie musisz się ograniczać do jednego pakiety książek! Tych trójksiążkowych zestawów, możesz wybrać o wiele więcej. Każdy za 39,90 zł!

3 za 39,90 zł. Sprawdź książki >>

Swoje pakiety możesz złapać do 17 września!


Być może w Twoim pakiecie znajdą się te książki?


Niebezpieczna graNiebezpieczna gra Joanna Opiat-Bojarska

Do szpitala w Łodzi trafia mężczyzna w stanie krytycznym. Niestety nic nie pamięta, nie wie nawet jak się nazywa, a tym bardziej nie jest w stanie powiedzieć, co się wydarzyło. Za to w kółko powtarza dwa słowa: "Aleksandra Wilk". Pani psycholog z Poznania przyjeżdża więc wraz z przyjaciółką do Łodzi, aby pomóc pacjentowi, jednak ona również nie może ustalić, dlaczego poszkodowany ciągle wypowiada jej imię? Czy uda jej się rozwikłać zagadkę?

Co ciekawe, nadal nie odnaleziono mordercy, który zabił lata temu znaną aktorkę w jej własnym domu. Akta tej sprawy już dawno kurzą się na półce w archiwum, a samo śledztwo uznano za zamknięte. Ale ten, kto dokonał zbrodni, wciąż jest wolny?

Czy te dwie sprawy jakoś się ze sobą łączą? Czy uda się ustalić, co takiego spotkało tajemniczego mężczyznę z amnezją?

Sprawdź książkę >>

Wojowniczki Glennon Doyle

Glennon Doyle Melton przez wiele lat budowała wokół siebie wysoki i potężny mur skutecznie oddzielający ją od najbliższych i przyjaciół. Zmagając się z chorobą alkoholową i bulimią, skryła się w wypełnionym poczuciem winy i wstydu bunkrze, z którego bardzo długo nie chciała wyjść. Pewnego dnia wszystko się zmieniło: Glennon się przebudziła i otworzyła na nowe życie. Zaczęła prowadzić słynny parentingowy blog Momastery.com, dając upust swoim kobiecym doświadczeniom jako żony z 12-letnim stażem i matki trojga dzieci. W niedługim czasie jej teksty zdobyły ogromną popularność i zostały wydane w formie esejów.

Dowcipne, a zarazem niezwykle celne obserwacje poczynione przez Glennon inspirują miliony osób na całym świecie.

Sprawdź książkę >>


 Wszystko zaczyna się wiosną Wszystko zaczyna się wiosną Marta Trzeciak

Baltazar rodzi się w małej księgarence pośród działu z legendami. Matka okrywa go kartkami wyrwanymi z „Najpiękniejszych baśni” i wkrótce po tym umiera. Chłopiec trafia do domu dziecka kochających Miezynków i już na zawsze ma czuć, że jego życie jest niezwykłe oraz czeka go jakieś zadanie, które musi wypełnić.

Tego samego dnia na świat przychodzi Wojtek. Chłopiec, którego rodzice będą krytykować i uczyć nienawiści do świata. Taki, który będzie uważał, że wszystko mu się należy i jest od innych lepszy. To ON ma w przyszłości zadecydować o życiu Baltazara i trzech pokoleń dzieci wychowanych w domu Miezynków.

Sprawdź książkę >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać