3 książki za 33 złote!

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl

Zrób książkowe zapasy na ponure jesienne wieczory i złap 3 książki za 33 złote

Przygotowaliśmy dla Was pękającą w szwach listę książek. Wybierz z niej minimum trzy tytuły, a wtedy każda będzie kosztować tylko 11 złotych. Postaraliśmy się i jest z czego wybierać. Wśród książek objętych tą promocją znajdziesz kryminały, fantastykę, książki świąteczne, książki dla kobiet, dla młodzieży i wiele innych.

Warto się pośpieszyć, bo liczba tytułów jest ograniczona, więc z minuty na minutę się zmniejsza.

Promocja potrwa do 20 listopada.

3 książki za 33 złote. Sprawdź >>

Warto zwrócić uwagę na:

Świąteczne marzenie Amanda Prowse

Urzekająca opowieść o miłości osadzona w oprószonym śniegiem Nowym Jorku.

Meg jest samotną matką, która pragnie, aby jej syn otrzymał w życiu wszystko, czego ona nigdy nie miała. Wychowana w rodzinie zastępczej kobieta od dziecka marzyła o idealnych świętach. W tym roku jest zdeterminowana, aby jej synek przeżył wyśnioną Gwiazdkę z pieczonym indykiem na stole, wesoło igrającym ogniem w kominku i stertą prezentów pod pięknie przystrojoną choinką.

Do szczęścia brakuje jej jedynie odpowiedniego mężczyzny. Przypadkowa znajomość z przystojnym architektem sprawia, że kobieta zmienia swoje plany i wyrusza w pogoń za miłością do Nowego Jorku.

Kup książkę! >>

Jej wysokość P. Joanne MacGregor

“Jej wysokość P.” to książka dla młodzieży opowiadająca historię dziewczyny, która przede wszystkim chciałaby się przestać wyróżniać, a przy okazji znaleźć swoją prawdziwą miłość!

Peyton ma siedemnaście lat i jedyne, co wszyscy o niej wiedzą to to, że jest wysoka. Ma sto osiemdziesiąt centymetrów wzrostu, co znacznie wyróżnia ją wśród rówieśniczek. Nie może wtopić się w tłum, ciągle zwraca na siebie uwagę i przez to inni często z niej drwią. Dodatkowo zmagać się musi z rodzinnym sekretem, który znacznie utrudnia jej dorastanie i życie w społeczeństwie. Nadchodzi jednak dzień, kiedy Peyton postanawia zmienić swoje życie raz na zawsze. Przyjmuje zakład, dzięki któremu może wygrać osiemset dolarów. Wystarczy, że pójdzie na trzy randki i bal maturalny z kimś wyższym od siebie.

Kup książkę! >>


Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta W. Bruce Cameron

Josh Michaels z oburzeniem odkrywa, że sąsiad podrzucił mu pod drzwi ciężarną suczkę Lucy. Nie może jednak oprzeć się uroczemu spojrzeniu brązowych ślepi i chociaż nigdy nie miał zwierzęcia domowego, postanawia przygarnąć psiaka.

Kiedy na świat przychodzi pięć niesfornych szczeniaczków, Josh zgłasza się po pomoc do lokalnego schroniska. Tam poznaje uroczą i kochającą zwierzęta Kerri, która z zapałem uczy go, jak dbać o psią rodzinkę.

Wraz z upływem czasu Josh zaczyna darzyć dziewczynę coraz cieplejszym uczuciem. Im bardziej zakochuje się w Kerri, tym bardziej przywiązuje się do futrzaków, które wniosły w jego życie mnóstwo miłości.

Kup książkę! >>
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać